„Kiedy miałam plastykę brzucha, mój pępek został usunięty i wyrzucony bez mojej zgody” – napisała. „Miałem 3 bardzo bolesne poprawki, aby stworzyć pępek. Niestety, nigdy nie zostało to naprawione”.

Larissa zauważa, że ​​odkąd założyła brzuch, kilka razy próbowała poprawić wygląd swojego brzucha, ale „nie jest możliwe” odbudowanie jej marynarki.

Był kolejną gwiazdą, która rok później zainspirowała Larissę do opowiedzenia o jej gehennie. „Nie chciałam o tym wcześniej rozmawiać, ale mam dość milczenia w moim żalu, nie mając dokąd pójść, aby rozwiązać problem” – wyjaśniła. „Moją inspiracją do otwarcia jest @lindaevangelista. Teraz mam odwagę”.

ostatni wrzesień, Linda Evangelista Reklamuj się na Instagramie, że stałem się “trwale oszpecony” Rozwinięcie się paradoksalnej hiperplazji tłuszczu (PAH) po niechirurgicznej procedurze zamrażania tłuszczu.

Po ostatnich postach Larissa otrzymała wsparcie online zarówno od fanów, jak i kolegów 90 dni narzeczona gwiazdy. Yasmine Al-Hateenin Abelard Dwa emotikony z niebieskim sercem zawisły, a Vanessa GuerraKtóry jest Żonaty z byłym mężem Larissy Colt JohnsonNapisał: „Dumny z ciebie”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.