Pokaż galerięŹródło: Erik Pendzich / Shutterstock

Angelina Jolie Wygrał batalię prawną z byłym mężem Brad Pitt z udziałem Pałacu Miraval. winiarnia. Podczas gdy początkowy dramat dotyczył odkrycia własności między aktorami, Angelina szokująco sprzedała swoje 50% udziałów. rosyjski ogliarcha Jurij Scheffler, który jest właścicielem rosyjskiej wódki Stolichnaya (znanej również jako Stoli). Sprzedaż spowodowała szereg procesów sądowych w różnych krajach – w tym jeden od samego Brada, który pozwał Lara Croft: Tom Rider Aktorka wykonała ruch, twierdząc, że nie miał pojęcia, że ​​to robi.

Zespół prawników Angeliny wezwał teraz dokumenty od Brada, 58 Szósta strona – Plus jego firma Mundo Bongo i jego menadżer biznesowy w piątek, 22 lipca. Posunięcie to pochodzi od sędziego z Los Angeles, który powiedział, że Brad i jego partnerzy muszą przekazać dokumenty zespołowi Angeliny – mimo że zespół prawny Brada poprosił sądy o odrzucenie prośby Angeliny i jej zespołu o jakąkolwiek korespondencję i dokumenty. Nawet jeśli Brad i jego zespół prawników chcą się odwołać, sędzia orzekł, że jest to możliwe Nie Poczekaj na decyzję odwoławczą – i wszystko powinno zostać przekazane. Hollywood na żywo Przedstawiciel Brada sięgnął po komentarz.

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się w 2016 roku (Erik Pendzich / Shutterstock)

Para kupiła winnicę w 2008 roku, znaną ze światowej klasy kwiaciarni, za 28,4 miliona dolarów. Była to ogromna posiadłość później, gdy związali węzeł w 2014 roku w obecności swoich dzieci Maddox21, kwiat17, patena18, Shiloh16 i bliźniaki Vivian A Knox14.

Wcześniej Brad oskarżał swojego byłego zdobywcę Oscara o „krzywdzenie” go, zgodnie z dokumentami uzyskanymi z Hollywood na żywopo sprzedał swój 50% udziałów. Warto zauważyć, że winnica jest teraz warta 167 milionów dolarów. „Jolie zakończyła rzekomą sprzedaż bez wiedzy Pitta, odmawiając Pitt prawa do zgody, którą była winna, oraz prawa pierwokupu należnego jej podmiotowi gospodarczemu” – czytamy w poprzednich dokumentach. „Sprzedała swoje zainteresowanie wiedzą i zamiarem, aby Schaeffler i jego spółki zależne chciały przejąć kontrolę nad firmą, której poświęcił się Pete, i podważyć inwestycję Pete’a w Miraval”.

Winiarnia była kością niezgody w trwającym rozłamie pary, który miał miejsce w 2016 roku. Chociaż pobrali się w 2015 roku, duet po raz pierwszy połączył się romantycznie w 2005 roku.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.