Pokaż galerięŹródło zdjęcia: Shutterstock

Ariana Grande Po raz kolejny klaszcząc w twarz fanom, którzy twierdzą, że dla niej zrezygnowała z kariery muzycznej Linia kosmetyków REME! Komentarze zamieszczone na TikTok przez 29-letnią piosenkarkę zostały pozostawione 28 lipca przed czwartym ważnym produktem marki: Sweetener Concealer dostępnym w 60 odcieniach. Jedna osoba skomentowała: „Proszę, pamiętaj, że jesteś piosenkarzem”. Ari na pewno ma Nie Zapomnij o tym, znowu oklaski: „Właściwie nie czułem się bardziej jak w domu w moim głosie lub bardziej jak piosenkarka” z czterema emotikonami z bąbelkami i uśmiechniętą buźką.

@ANiaryagrand

Rozdział 4 jest już dostępny @rembeauty ♡ http://rembeauty.com

♬ oryginalny dźwięk – arianagrande

Inny obserwujący napisał: „Naprawdę cię kochamy, Ari, ale czy możesz znowu zacząć śpiewać” z płaczącym emoji. Piosenkarz „Seven Rings” nie zawracał sobie jednak głowy odpowiadaniem, mówiąc „Kocham wszystko/zawsze” za pomocą bajkowego emoji, gdy ktoś inny napisał „Tak bardzo cię kocham”. Inni fani szybko bronili swojej królowej, pisząc: „Zostaw ją w spokoju, nie każdy film musi jej przypominać, że to nie jest muzyka”.

Ariana Grande uruchomiła markę kosmetyczną w listopadzie 2021 r. (Shutterstock)

nie był ten który Piosenka od zrzucenia przez zwycięzcę nagrody GRAMMY Muzyka: wydana Tematyka R&B stanowiska w 2020 roku, który zawierał piosenkę o tym samym tytule i Bezczelny „34 + 35” (co jest do numeru 69). „POV” był ostatnim singlem wydanym w kwietniu 2021 roku. Wcześniej stanowiskaPochodzący z Boca Raton wydał dwa albumy w mniej niż rok: pierwszy był w 2018 roku OsłodzonyW dążeniu do globalnego sukcesu Dziękuję dalej – Można powiedzieć, że pokazuje swoje najsłynniejsze do tej pory piosenki.

Poza muzyką Ariana jest również odnoszącą sukcesy aktorką, grając tytułową rolę bardzo zwycięski A Sam i Kat Była w wieku nastoletnim, zanim eksplodowała jako piosenkarka solowa w 2014 roku. Niedawno ogłosiła, że ​​wróci do aktorstwa, aby zagrać w Glindzie w filmie Muzyczny film adaptacyjny zło W reżyserii Jan Chu. „Prawda jest taka, że ​​nie zaczęłam nagrywać albumu” – powiedziała przez YouTube w maju ubiegłego roku. „Moje ręce są teraz pełne wielu innych wyczynów kaskaderskich” – dodała, najwyraźniej nawiązując do filmu, który również występuje w roli tytułowej. Cynthia Erivo.

W swoim najnowszym spadku urody Ari ujawniła, że ​​od roku używa własnego korektora. „Używam go potajemnie od roku. To także nasz numer jeden z doskonałymi funkcjami Esencja RE, kwas hialuronowy i ekstrakt z liści maliny” – powiedziała w serwisie TikTok, który zawierał również wersję demonstracyjną.„Uwielbiam wiedzieć, że nawilża i odżywia moją skórę, gdy czekam. Trochę to długa droga. Relacja jest naprawdę świetna”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.