Pokaż galerięŹródło zdjęcia: Stephen Friedman / Rex / Shutterstock

Bella Thorne24-latka zwróciła uwagę swoich fanów 4 lipca, kiedy świętowała święto w bikini z nadrukiem amerykańskiej flagi! Aktorka pojawiła się na serii pewnych siebie zdjęć podczas projektowania dwuczęściowego kostiumu, który zawierał górę bez ramiączek i dół stringów, na zewnątrz z amerykańską flagą powyżej i palmami z tyłu. Jej długie blond włosy były luźne i rozchylone pośrodku, a do jej wyglądu dodała okrągłe okulary przeciwsłoneczne.

„Patriarchat może mnie zjeść” – napisała Bella w podpisie. Jej fani zareagowali szybko i wielu z nich wydawało się, że podobają się zdjęcia. Jedna fanka napisała: „Wyglądasz tak fajnie”, podczas gdy inna określiła jej okulary przeciwsłoneczne jako „tak słodkie”. Trzeci napisał: „Cudowny 4 lipca dla ciebie, Bello, zawsze jesteś niesamowita, promieniejąca silnymi i cudownymi uczuciami” i wieloma jej czerwonymi, białymi i niebieskimi emotikonami.

Najnowsze świąteczne zdjęcia Belli pojawiają się zaledwie kilka dni po tym, jak została zauważona z tajemniczym mężczyzną. Piękna dziewczyna, która ostatnio Zerwij, zerwij z narzeczonym Benjamin MasculoNosi krótki szary top bez rękawów i ciemnoszare zamszowe spodnie z kieszeniami Podobał mi się obiad Z przystojniakiem w restauracji Craig’s w West Hollywood w Kalifornii. Ona również dopełniła swój wygląd żółtymi obcasami, ponieważ wyglądała elegancko w czarnej marynarce na czarnej marynarce, czarnych spodniach i białych tenisówkach.

Bella Thorne
Bella Thorne pojawia się na starszym zdjęciu. (Steven Ferdman/Rex/Shutterstock)

Trudno powiedzieć, czy ostatnia wycieczka Belli z nieznanym facetem jest znakiem, że oddala się emocjonalnie od Benjamina, ale jest to zdecydowanie możliwe. W marcu 2021 r. byli gołąbki zaręczyli się po dwóch latach randkowania, ale Bella przyznała, że ​​ich intensywne życie wpłynęło na planowanie ślubu. „Mam już trzy lub cztery filmy zaplanowane na przyszły rok, a Ben ma również zaplanowane rzeczy na przyszły rok” – powiedziała Powiedział wyłącznie Hollywood na żywo we wrześniu 2021 r. „Więc jesteśmy w tym dziwnym miejscu, gdzie dużo pracujemy i naprawdę chcemy wakacji przedślubnych, abyśmy mogli się nimi cieszyć”.

Źródło podało na początku czerwca Ludzie Że Bella i Benjamin się rozstali. “Bella Thorne i Benjamin Mascolo rozstali się i odwołali swoje zaręczyny, które trwały ponad rok. Ich sprzeczne harmonogramy oddzieliły się tak długo, że ostatecznie doprowadziły do ​​separacji, ale obaj rozstali się polubownie” – powiedział informator.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.