Pokaż galerięŹródło: KCS Presse / MEGA

Jennifer Lopez A Ben Affleck Przybył do miasta miłości! 52-letnia piosenkarka-aktorka i zdobywca Oscara, 49-letnia aktorka, wychodziła z paryskiej restauracji Le Matignon w czwartek wieczorem, 21 lipca, po kolacji z dziećmi. do niej Kochanie Amy14-latka pojawiła się na chwilę na tylnym siedzeniu samochodu, obok córki Bena Fioletowy16 lat, który nosił maskę na twarz i Serafina13. Nie jest jasne, czy brat bliźniak Amy jest powyższe14 i Ibn Ben Samuela10 lat, byli obecni.

Nowożeńcy Jennifer Lopez i Ben Affleck są na zdjęciu podczas romantycznej podróży poślubnej w Paryżu 21 lipca 2022 r. (KCS Presse/MEGA)

„Byli z dziećmi w restauracji Matignon w Paryżu i zostali w restauracji przez Około dwóch godzin i trzydziestu minut Na balkonie” – powiedział naoczny świadek Hollywood na żywo wyłącznie. Powiedzieli też: „Było 4 strażników i 3 pojazdy”.

Nowożeńcy Jennifer Lopez i Ben Affleck są na zdjęciu podczas romantycznej podróży poślubnej w Paryżu 21 lipca 2022 r. (KCS Presse/MEGA)

Jennifer wyglądała świetnie w czerwonej sukience z falującym dekoltem V. Długa sukienka miała plisowaną spódnicę i główne rozcięcie z tyłu dla letniego wyglądu, a także krótkie rękawy. Trzymała swoje charakterystyczne włosy na spacer, pozwalając, aby jej przednie części otaczały jej twarz. Ben szedł za Jane, gdy szli do samochodu z szoferem za swoimi dziećmi, wyglądając elegancko w krawacie i marynarce.

Nie jest jasne, czy nowożeńcy świętują swoje małżeństwo podróżą poślubną w ostatniej chwili, czy po prostu są na wakacjach z rodziną. Ben i Jane Jego ceremonia ślubna odbyła się oficjalnie w Las Vegas, Nevada 16 lipca 2022 r. Na ikonie znajduje się biała kaplica tuż przy pasie. Tylko jej dziecko Amy Jego córka Serafina wzięła udział w ceremonii i poświadczyła małżeństwo.

W długiej i emocjonalnej wiadomości, którą się z nią podzieliłem na JLo W biuletynie Jennifer stwierdziła, że ​​ślub był „przyjęciem, o którym od dawna marzyliśmy, i innym, które stało się realne (w oczach stanu, Las Vegas, różowego kabrioletu i siebie nawzajem) po bardzo, bardzo długim czasie”.

była para? Niesławny udział w latach 2002-2004Odwołali swój ślub we wrześniu 2003 roku w Santa Barbara z powodu intensywnej analizy mediów. The dziewczyna odeszła Aktor i piosenkarka „Jenny From The Block” zaskoczyła świat, gdy spotkali się romantycznie w kwietniu 2021 roku, prawie 17 lat po tym, jak wszystko się rozpadło. Ben zasugerował ponownie W kwietniu 2022 – tym razem z pierścionkiem z zielonym diamentem o wartości 5 milionów dolarów.

“Miłość okazała się cierpliwa. Czekałam dwadzieścia lat” – oświadczyła Jennifer na początku swojego listu. „Zostań wystarczająco długo, a być może znajdziesz najlepszy moment swojego życia podczas przejażdżki samochodem po Las Vegas o 12.30 w Tunelu Miłości Samochodem, z Twoimi dziećmi i tą, z którą spędzisz na zawsze… Miłość to wspaniała rzecz i być może najlepsza rzecz… I warto na to czekać – powiedziała również. Według doniesień para planuje większe wesele z przyjaciółmi i rodziną w Jego własność znajduje się w Gruzji Około godziny poza sawanną.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.