Źródło: Richard Young/Shutterstock/Matt Barron/Shutterstock

Nowy Beyonce Album jest wydarzeniem samym w sobie, ale żeby mieć piosenkę z ikoną Grace Jones? i z czasyKto głosował na 2022? To jest coś bardzo Specjalne, a sami fani dowiedzieli się 29 lipca, kiedy usłyszeli następną piosenkę „Move” renesans Oficjalnie trafić na serwisy streamingowe. Chwaląc kobiecą energię, refren mówi: „Zejdź z drogi, jestem z moimi dziewczynami i wszyscy potrzebujemy przestrzeni / Kiedy wchodzi królowa, nie próbuj jak reszta, mówią / Zjeżdżaj z drogi, ile razy Powiedziałem? / To wyścig u siebie, kiedy zespół to odwróci.

Podczas gdy wokal Bey dodaje do utworu nutkę jedwabiu, pani Grace Jones błyszczy swoją atmosferą, podczas gdy Tems dodaje tej piosence nuty. “Ruch, ruszaj się, ruszaj się, ruszaj się / Tak, musisz się ruszać, ruszać się / Wszystko, co zrobisz / Będzie zawisło przeciwko tobie / Musisz się ruszać, ruszać się, ruszać się, ruszać się / Skrrt, zrobić drogę / Przedzierać się / Big Boss na nastrój”.

Beyoncé ujawniła listę piosenek dla renesans 21 lipca, kiedy pokazała prasy winylowe na Instagramie i TikToku. Fani zwolnili tempo, aby zobaczyć trzy cechy nazwy – Grace Jones, Tems w “Move” i artystkę dancehall paczka na „energii”. Fani przeszukali również kod źródłowy na stronie Apple Music w poszukiwaniu renesans Aby odkryć niektórych współtwórców (per Złożony). Podobno na płycie znalazła się grupa gwiazd hip-hopu: Jay-Z, Drake, Neptunes, Syd, The Dream, No ID, Heatboy, Mike Dean, 070 Shake, Skrillex, czasyWielka Fredia, Labrinth, Szczęśliwy Dzień, Raphael Sadek, Krwawy Bob, A AG Kucharz. Były wyraźne próbki Donna Summer, James Brown, Tina Marie, Giorgio Moroder, A Chłopięcy Clark Przepychanie idei, że jest to album taneczny na wskroś.

Stworzenie tego albumu dało mi miejsce do marzeń i szukania schronienia w czasie, który jest przerażający dla świata” – napisała Beyoncé w Uwaga do mediów społecznościowych Towarzyszyło to odsłonięciu okładki. „Pozwoliło mi to poczuć się wolnym i odważnym w czasach, gdy niewiele osób było w ruchu. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca, miejsca bez osądzania. Miejsca wolnego od perfekcji i przemyśleń. Miejsce, w którym można krzyczeć, uwalniać i czuć za darmo. To była piękna podróż odkrywcza. Mam nadzieję, że ta muzyka sprawia Ci radość. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do wydania wiggle. Ha!

(Richard Young/Shutterstock/Matt Barron/Shutterstock)

renesans Technicznie Pierwszy renesansTo był początek trzysezonowego projektu, powiedziała Beyoncé. Tak więc sezony 2 i 3 prawdopodobnie nadejdą przed końcem roku.

czy ja Wprowadzenie rozpoczęło się wraz z wydaniem „Break My Soul”, pierwszego singla Beyoncé z solowego albumu studyjnego od sześciu lat. Piosenka stale wspinała się w górę obraz Gorące 100. Przed renesansPo wydaniu piosenki utwór osiągnął 7. miejsce. Pierwszy TikTok . Beyoncé To była grupa fanów, którzy mieli nadzieję na „Break My Soul”, a pani Knowles przekazała wiadomość dla wszystkich swoich fanów: „Widząc was wszystkich, poruszanie się sprawiło, że byłem bardzo szczęśliwy! Dziękuję bardzo za całą miłość do Złam moją DUSZĘ.”

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.