Pokaż galerięŹródło obrazu: KCS Presse / MEGA

Brad Pitt Wylądował w Paryżu. 58-letni aktor wyglądał elegancko w pomarańczowej lnianej koszuli, machając do fanów, spacerując po Sekwanie w sobotę 16 lipca. Dodał ciemną, zardzewiałą koszulkę pod spodem, aby uzyskać monochromatyczny letni wygląd, a także okulary przeciwsłoneczne i parę okularów przeciwsłonecznych. Białe buty sportowe. Brad chwycił swój telefon komórkowy, uśmiechając się i patrząc na tłum, ledwie jeden dzień. Warto zauważyć, że aktor wydaje się również nadać swoim blond lokom nowoczesny cios.

Brad Pitt widziany w Paryżu 16 lipca 2022 r. (KCS Presse/MEGA)

Brad jest w stolicy Francji, by go promować następny film pociąg ekspresowy, którego kinowa premiera ma się odbyć 5 sierpnia 2022 r. przez Sony Pictures. W szybkim filmie akcji mieszkaniec Missouri gra jednego z pięciu zabójców w szybkim pociągu pociskowym z Tokio do Morioki z kilkoma przystankami, wszyscy zdają sobie sprawę, że są na podobne misje. Brad wciela się w rolę zabójcy biedronki, gdy występował w roli głównej Sandra Bullock To Maria Beetle, jego główny kontakt i terapeuta. Nadchodzący film też jest obsypany gwiazdami król JoeyA Aaron Taylor JohnsonA Brian Terry Henryorazdrew koji Jak inni zabójcy.

Brad Pitt był elegancki w pomarańczowym lnianym garniturze, promując swój film „Bullet Train”. (KCS Presse/MEGA)

jego dzieci kwiatA 17, ShilohA 16 i VivianA 13 też Został zauważony w Europie W ostatnich tygodniach z mamą Angelina JolieA 47. Była żona Brada przebywa w Wiecznym Mieście, by wyreżyserować swój najnowszy projekt filmowy bez krwiNa podstawie bestsellerowej powieści autora Alessandro Barrico. Pracuje z nią zdobywczyni Oscara wieczność Podziel się gwiazdą Salma Hayek Na filmie, kto serwuje? Jako główna gwiazda filmowa.

lodówka Wylądował również w Rzymie W poniedziałek 11 lipca widziano go na lotnisku ze swoją gitarą. Przystojny gwiazdor zachował neutralny wygląd dzięki koszulce w kolorze błota i dopasowanym spodniom dresowym, zmierzając w lata 2000 z białym kapeluszem w kształcie wiadra, dodatkiem, który regularnie nosił, gdy się żenił. Jennifer Aniston Do 2005 roku. W lewej ręce trzymał okulary przeciwsłoneczne, obnosząc się ze swoim srebrnym zegarkiem, gdy szedł do czekającego samochodu.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.