Brad Pitt w ParyżuPokaż galerięŹródło: Lewis Joly / AP / Shutterstock

Brad Pitt, 58, wciąż w dobrej formie! The Dziwny przypadek Benjamina Buttona 58-latek pojawił się na czerwonym dywanie w Paryżu na premierze filmu akcji/komedii, za każdym razem wyglądając jak gwiazda filmowa. Bujane okulary Brada oraz zwykła ciemna kurtka, szara koszula i ciemne spodnie na czerwonym dywanie w poniedziałek 18 lipca. Kiedy Ed Astra Aktor karate żartobliwie kopnął w stronę zdjęć, które uchwyciły jego elegancki wygląd, a jego błyszczące białe tenisówki znalazły się w centrum uwagi.

Brad Pitt w Paryżu
Brad Pitt przybywa na premierę Bullet Train w Paryżu 18 lipca 2022 r. (Lewis Joly/AP/Shutterstock)

Chłodny i zrelaksowany letni wygląd zdecydowanie podkreślał status Brada jako ikony Hollywood. Z Jesienne legendy A Wywiad z Wampirem Dla mnie Pieniądze A wojna światowa z, Brad jest przyzwyczajony do tego, by wyglądać jak ta część. W sobotę 16 lipca widziano go w miękkości Pomarańczowy lniany garnitur i jego charakterystyczne okulary przeciwsłoneczne, gdy idzie wzdłuż Sekwany we Francji. Gwiazda filmowa pomachała do fanów i sprawdziła również swoją komórkę.

I okazuje się, że dzieci Brada kwiatA 17, ShilohA 16 i VivianA 13 lat też w Europie z mamą Angelina JolieA 47. Widziano je w Koncert w Rzymie środek fotografii bez krwi które gwiazdy? Salma Hayek, w reżyserii Engy. Film oparty na słynnej powieści autora Alessandro Barrico

Jeśli chodzi o Brada, wydaje się, że świetnie się z nim bawi pociąg ekspresowy Gwiazdy, z którymi niegrzecznie się dzielił Rzadkie selfie Przed Wieżą Eiffla. król Joey22-latka opublikowała zdjęcie 16 lipca, na którym całuje się, podczas gdy Brad uśmiecha się w tle. Aaron Taylor JohnsonA 32 i Brian Terry Henry40, również szeroko się uśmiecha do improwizowanego zdjęcia.

Brad Pitt w Paryżu
Brad Pitt zatrzymuje się dla fotografów na premierze „Bullet Train” w Paryżu we Francji. (Louis Jolly/AFP/Shutterstock)

pociąg ekspresowy Joy skomentowała zdjęcie, które udostępniła swoim 19 milionom obserwujących na Instagramie. Joey również zabrała się na Instagram w poniedziałek, aby podzielić się zdjęciami z premiery ze swoimi kolegami z obsady. Na jednym ze zdjęć Brad objął ramieniem budka całująca Aktorka Gdzie wprowadzono cztery wątki kamer. A na innym zdjęciu Brad wydaje się opierać na Joey, śmiejąc się, gdy żartobliwie miażdży ją przed Aaronem.

pociąg ekspresowy Paryska premiera” – skomentował Joey na planie zdjęciowym – „Pomóż ci człowieku… Takie chwile zostają z tobą na zawsze. Co za fajna grupa ludzi do robienia wspaniałych rzeczy.”Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.