Pokaż galerięŹródło zdjęcia: Agencja prasowa obrazu / NurPhoto / Shutterstock

Britney Spears A Sam Asghari Miałem wspaniały spacer! 40-letnia gwiazda popu założyła swoje chryzantemy Dukes, gdy przytuliła się do 28-letniej modelki fitness, po tym, jak w sobotę 16 lipca trafiła na przepiękny turkusowy widok na morze w filmie opublikowanym na jej stronie na Instagramie. & My Husband”, Britney napisała krótki teledysk do jednej ze swoich ulubionych piosenek: „Sauce” autorstwa Nika.

Klip otwierał Britney stojącą przed widokiem, uśmiechając się i kończąc w różowej koszuli z głębokim dekoltem i białym sportowym biustonoszem pod spodem. Połączyła warstwowe koszule z dżinsowymi szortami i różowymi tenisówkami, ukrywając twarz częściowo za okularami przeciwsłonecznymi w drucianych oprawkach. Na początku zachowała swoje charakterystyczne blond włosy w filmie, a następnie wrzuciła je do koka, przytulając się do Sama.

Britney Spears jest widziana z Samem Asgarim na imprezie w Los Angeles w 2020 roku. (Foto Agencja Prasowa / NurPhoto / Shutterstock)

Założyciel Asghari Fitness zrobił swój najlepszy post, kiedy położył głowę na głowie żony, a następnie uśmiechnął się, a wszystko to podczas fotografowania w pełnym stylu selfie. Sam wyglądał luksusowo w nadruku Versace z nowoczesnym nadrukiem La Greca w kolorze niebieskim. Nic dziwnego, że którakolwiek z włoskich marek nosi tę markę: Britney jest długoletnią przyjaciółką Donatella Versacekto też to zaprojektował Suknia ślubna na zamówienie W zeszłym miesiącu! Sam złapał też ręcznik na wypadek, gdyby w gorący, umiarkowany dzień zrobiło się spocony, owinął go sobie przez ramię.

Britney nie oznaczyła jeszcze strony, a wideo wydaje się pochodzić z jej niedawnego tropikalnego miesiąca miodowego! Piosenkarka Breathe on Me udostępniła kilka zdjęć i filmów z ekskluzywnego wyjazdu, w tym kilka seksownych zdjęć. Filmy w bikini Podczas gdy ja pływałem w bardzo błękitnym oceanie. Co więcej, podczas pływania pod wodą wpadła w oko zupełnie nagim zdjęciem – prawdopodobnie jej nowy mąż je uchwycił!

Sam i Kentwood z Los Angeles Wreszcie węzeł w Thousand Oaks w Kalifornii w czwartek 9 czerwca na prywatnej imprezie, w której wzięło udział tylko 60 gości.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.