15 lipca to nieoficjalny środek lata, a cztery najsłynniejsze gwiazdy muzyki połączyły siły w utworze „Stay With Me”, piosence, która ma być na szczycie listy przebojów słonecznego sezonu. z Calvin Harris Co więcej, współpraca charakteryzuje się siłą głosu HalseyA Pharrell WilliamsA A Justin TimberlakeWszyscy z towarzyszącego filmu. Scena wizualna przedstawia trzech śpiewaków kołyszących się i poruszających. JT robi wszystko, co w jego mocy “Jamiroquai Wrażenie „wirtualnego szaleństwa” poprzez taniec na parkiecie, który zdaje się poruszać i przesuwać. Halsey ma na sobie parę butów do kolan i szorty. Farrell czuje się pod jasnym światłem, a Calvin? pojawia się, ale w końcu.

Calvin dał fanom wczesny podgląd tego, co pociągnie za sobą ten nowy projekt, zamieszczając fragment na swoim Twitterze. W zwiastunie Rolls-Royce’a Justin tańczył w lustrzanym pokoju, Halsey w niebieskiej bluzce (z falującymi blond włosami) i funky disco na gitarze. Niski „taneczny” głos powtarza się w rytm, co oznacza, że ​​ta współpraca została stworzona z myślą o drum disco, parkiecie i nocnych imprezach.

Stay With Me to trzeci singiel Calvina z jego nadchodzącego albumu. Funk Wave Bounces Folder. 2, który dotrze 5 sierpnia. To będzie szósty album Calvina i pierwszy od 2017 roku Funk Wave Bounces Folder. 1. Wcześniej wydał piosenkę „New Money” z 21 dzikie„eliksir”, który się pojawił Dua Lipa. Reszta albumu zostanie podkreślona Stefflon Don, Chloe Bailey, Charlie Puth, Pusha T, Shinseea, Tinashe, Normani, Lil Durk, Offset, 6lack, Coi LeRay, Busta Rhymes, Latto, Swae Lee, Jorja Smith, A Snoop Dogg (darmowy obraz).

(walka o akcje)

„Było kilka rzeczy, które chciałem zrobić inaczej w tej sprawie, ponieważ czułem się jak pierwszy pomysł, pomysł tam był, ale nie cały czas go w pełni realizowałem” – powiedział Calvin. Zane Lowe W Apple Music 1 podczas omawiania różnic między tom. 1 A tom. 2. „Tworzyłem rytmy i po prostu robiłem rytmy. Pomyślałem: „Zamierzam robić rytmy takie jak ten, a potem spróbuję wziąć na to kilku artystów. I tak właśnie robię rzeczy z muzyką taneczną. Więc podszedłem do tego w ten sam sposób i pomyślałem, że zamierzam tylko z rytmami, z wyjątkiem tego, że brzmiałoby to tak, ale oczywiście nadal byłyby to elektroniczne pulsy.”

„podczas gdy z [Vol. 2] „Pomyślałem: OK, chcę więcej, chcę mieć perkusję na żywo, gitary i inne rzeczy” – powiedział Harris. „Chciałem oryginalnej esencji i chcę warstw, piasku i brudu, i nie chcę, żeby wszystko idealnie się mieszało. Chcę, żeby było bardzo głośno i chcę, żeby było, wiesz, chcę, żeby było Spryt i rodzinny kamień Kiedy jest zmiksowany w locie, i to jest jak, och, on zamierza teraz zagrać solo, a ty to oddasz, i to jest naprawdę głośne, ale to jest tak, że tego chcę.

(walka o akcje)

Słyszałem niedawno Justina Timberlake’a Jacka Harlowa Album, na którym współpracował z Jackiem przy piosence „Parent Trap”. Poza tym dla piosenkarki „SexyBack” było cicho – z wyjątkiem tocząca się skała to jest nazwane “król zamętui GenZ zjada go żywcem po tym, jak dołączył do TikTok.Halsey upuściła „So Good” 9 czerwca, piosenkę o jej związku z partnerem Elif Aydin, którzy wspólnie wyreżyserowali i współtworzyli teledysk. Farrell był również zajęty wypuszczaniem „Cash In Cash Out” we współpracy z 21 Savage i Tyler Stwórca.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.