Cardi B KulturPokaż galerięŹródło obrazu: Mega

Nie wszystkie małe dziewczynki dostają fałszywe kolorowanki, kredki lub skrzydełka wróżki na urodziny – zwłaszcza, gdy robią to ich rodzice. Cardi BA 29 i zastąpić, 30! 10 lipca para była szczęśliwa mała dziewczynka Kultura Kiari Cephus Świętowała swoje czwarte urodziny. Aby uczcić tę szczęśliwą okazję, otrzymała od rodziców 50 000 dolarów w gotówce, którą Offset z dumą podzieliła się z fanami w filmie na Instagramie.

W filmie, który był Udostępnione przez fana @Dplugtalk Na Twitterze Kulture została zauważona na tylnym siedzeniu luksusowego samochodu z szerokim uśmiechem na twarzy – i nie bez powodu! Klip zaczyna się, gdy Offset przyciąga uwagę Kulture spoza samochodu. „Dziewczynko z okazji urodzin”, powiedział, „dziewczyno świąteczna”.

Kultura Cardi B
Cardi B traktuje swoją córkę Kultur na pełen zabawy dzień w Disneylandzie w Anaheim w Kalifornii, 27 marca 2022 r. (MEGA)

Zapytałem jej ojca: „Tato, czy kupisz mi watę cukrową”, a on odpowiedział: „Tak. Kupię ci watę cukrową”. Film trafia następnie do Kulture, w którym znajduje się stos gotówki, który później okazał się wynosić 50 000 $, który został podzielony na pięć stosów po 10 000 $ każdy!

Wtedy Cardi zapytała córkę: “Co to jest?” Spojrzała na matkę, która również była na zewnątrz samochodu, „bilet”. Wtedy Offset powiedział jej: Bilet to milion dziewczyn. To jest 50. Powiedz 50”. Kulture nie wahała się i odpowiedziała ojcu „50”. Hollywood na żywo Cardi B i jej mąż wspomnieli Dzielenie się pocałunkiem na scenie 8 lipca na Wireless Festival w Londynie – udowadniając, że ich miłość wciąż żyje!

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.