Chelsea HuscaPokaż galerięŹródło obrazu: MTV

Chelsea Husca, 30, założyła niesamowity strój do gry w golfa 22 lipca. Poprzedni Nastoletnia mama 2 Gwiazda udostępniła na Instagramie zdjęcie jej i jej przystojnego męża, Cole DeborahNa torze obok wózka golfowego. Chelsea nosiła Mała czarna sukienka To było bardzo eleganckie. Jej wygląd obejmował również czarną maskę, okulary przeciwsłoneczne i parę białych tenisówek. Tatuaż na ramieniu Chelsea i Cole’a był całkowicie widoczny.

Chelsea i Cole byli bardzo uroczą parą na zdjęciu z pola golfowego. The Mąż gwiazdy MTV Delikatnie owinął ramieniem jej talię, kiedy oboje uśmiechnęli się do kamery. Cole wyglądał przystojnie w kolorowej zapinanej koszuli, czarnych spodenkach i szarych tenisówkach. Miał też na sobie kapelusz buraka i okulary przeciwsłoneczne.

kocham ptaki A ich towarzysze dołączyli do nich Laurie Carlson A Scott Carlson w kursie. Chelsea zrobiła zdjęcie uroczej dziewczyny jej i Laurie w wózku golfowym. Zrobiła też pierwsze zdjęcie Cole’a i Scotta trzymających miotacze na trawniku. Chelsea niegrzecznie napisała w swoim komentarzu: „To wszystko w biodrach 🏌️‍♀️”.

Chelsea Husca
Chelsea Huska (fot. MTV)

Chelsea i Cole są małżeństwem od 2016 roku i mają razem troje dzieci: syna Watson5 i dziewczęta elastycznyi 3 i Piechur1. Chelsea jest także matką swojej córki Aubrey12 lat, dzieli się tym ze swoim byłym chłopakiem Adam Lind. W listopadzie 2020 roku Chelsea i jej mąż ujawnili na Instagramie wiadomość, że Nie wróci w sezonie 11 Z Nastoletnia mama 2 Po prawie 10 latach w serialu.

„Nastoletnia mama 2 w MTV była ogromną częścią mojego życia od prawie 11 lat” – powiedziała. “Po wielu przemyśleniach i dyskusjach z rodziną i przyjaciółmi, Cole i ja zdecydowaliśmy, że ten sezon będzie naszym ostatnim. Jesteśmy zawsze wdzięczni MTV i naszej ekipie, którzy są jak nasza rodzina.”

W rozmowie z mi! Aktualności W maju 2021 roku Chelsea ujawniła, że: Zdecyduj się na Dla córki Aubreya. „Kiedy była młoda, rzeczy, które działy się z jej tatą i inne rzeczy, to był mój punkt widzenia, a gdy była starsza, zaczęło to wynikać z jej punktu widzenia. Myślę, że zasłużyło na to, by być dla niej wyjątkowym ,” powiedziała.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.