Christina AguileraPokaż galerięŹródło obrazu: GTres / SplashNews

Christina Aguilera, 41 lat, była niesamowitym i niezapomnianym widokiem podczas jej ostatniego występu! The Piosenkarz Podczas swojego występu w Hiszpanii miała na sobie srebrny garnitur i przezroczystą czarną bluzkę z długimi rękawami i zapewniła publiczności wspaniały wieczór. Na scenie nosiła również czarne lateksowe buty do ud i okulary przeciwsłoneczne, gdy ściągała swoje długie blond włosy w kucyk.

Christina Aguilera
Christina Aguilera na swojej wystawie w Hiszpanii. (GTres/SplashNews)

Ekscytująca impreza nadchodzi zaledwie miesiąc po Christina Nagłówki gazet Kolejne dzikie spojrzenie na imprezę Los Angeles Pride. Nosiła czerwony lateksowy kombinezon pod dopasowanym długim płaszczem i dopasowanymi butami do ud, gdy śpiewała swoje piosenki dla społeczności LGBTQ + podczas seksownego show. Niektóre włosy nosiła z błyszczącymi czerwonymi wstążkami, a jej wygląd uzupełniały okulary przeciwsłoneczne, które idealnie pasowały do ​​stroju.

Christina Aguilera
Kolejne epickie zdjęcie z pokazu Christiny Aguilera. (GTres/SplashNews)

Piękność miała nawet czerwony mikrofon, pokazując swoje wsparcie dla bardzo oczekiwanego wydarzenia i była otoczona tancerzami, którzy nosili podobnie seksowne czerwone stroje. Nosiła też inny wygląd w miarę upływu nocy, w tym nosiła tęczowy kombinezon z bardzo długim wielokolorowym topem za nim. Dodano również długie błyszczące, przezroczyste rękawiczki i metaliczne szare buty za kolano.

Kiedy Christina nie jest na scenie i nie zwraca na siebie uwagi, przyciąga wzrok tylko dlatego, że uczestniczy w wydarzeniach celebrytów. To było jedno z ostatnich wydarzeń, na które byłem Pokaz kolekcji męskiej Dior na wiosnę/lato 2023 W Los Angeles w maju. Pojawiła się na dywanie w oliwkowozielonej koszuli pod białą kurtką, dopasowanymi spodniami i szpilkami. Uzupełniła swój wygląd dużym, ciemnym zestawem okularów przeciwsłonecznych i długimi fioletowymi paznokciami.

jej narzeczony Mateusz Rutler Byłem też z nią na pokazie i pozowali do zdjęć pary. Są zaręczeni od 2014 roku i dzielą siedmioletnią córkę lato razem. Gołąbki często pojawiają się razem na różnych wycieczkach i z dumą pokazują swoją miłość, gdy tylko jest to możliwe.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.