Ryan Gosling



Pokaż galerię



Źródło obrazu: Netflix / Kolekcja Everett

szary człowiek To ekscytujący nowy film, który można przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix. Ten thriller akcji jest oparty na 2009 roku Mark Greene Powieść o tym samym tytule, która rozwinęła się w bestsellerową serię książkową. Film obraca się wokół The Gray Man, byłego agenta CIA i niezależnego zabójcy, którego prawdziwe nazwisko brzmi Court Gentry.

Film jest epicki z ogromnym budżetem 200 milionów dolarów. szary człowiek To był długotrwały projekt w Hollywood. Film współpracował z Brad Pitt Jego uruchomienie planowane jest na 2015 rok, ale projekt nigdy nie powstał. szary człowiek Został opracowany w 2020 roku i wydany na Netflix 22 lipca 2022 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o filmie i planach na część drugą.

Ryan Gosling
Ryan Gosling w The Grey Man (Zdjęcie: Netflix/Everett Collection)

kontynuacja „Szarego człowieka”

dalszy ciąg Dla mnie szary człowiek Zostało to oficjalnie ogłoszone przez Netflix 26 lipca. Ryan Gosling Powróci do podczęści, która jest obecnie rozwijana z Atmosfera A Anthony Russo Powrót jako menedżerowie. Netflix powiedział, że trwają również prace nad kontynuacją głównej serii, chociaż nie ogłoszono żadnych aktorów / postaci.

„Sequel będzie oparty na powieści Marka Greene’a” – powiedział Joe. Limit Po zapowiedzi kontynuacji. Tłumaczenie z jednego medium na drugie często wymaga interpretacji, ale mamy niesamowitą ilość materiału źródłowego z niesamowitego spektaklu. Liczymy na to w sequelu”. W przypadku spin-offu Joe ujawnił, że będzie „bardziej intensywny i bardziej doświadczony”.

Załoga Grey Man: nowe i znajome twarze

szary człowiek
Chris Evans w The Grey Man (Zdjęcie: Netflix / Everett Collection)

Ryan Gosling gra Kurta Gentry’ego z Chris Evans W roli głównej Lloyd Hansen. Gosling kontra Evans? Tak proszę! Ich wybór ogłoszono w lipcu 2020 r. W ostatnich miesiącach 2020 r. i 2021 r. do obsady dołączyły kolejne oszałamiające gwiazdy. Ana de ArmasA Jessica HenwickA Wagner MoraA DanuszA Julia Butters Dołącz do obsady w grudniu 2020 r. szary człowiek To spotkanie Krisa i Anny, którzy zagrali w przebojowym filmie z 2019 roku Wyjmij noże. szary człowiek Jest to najnowszy głośny projekt Julii, supergwiazdy Quentin Tarantino Dawno, dawno temu w Hollywood.

Wychodzi z roli twórcy gwiazd w Netflix Bridgeton Jak książę Hastings, Reggie Jean Paige Do obsady dołączył w marcu 2021 roku. Billy Bob Thornton A Alfre Woodard Ona też jest w szary człowiek.

Szary mężczyzna za kulisami

szary człowiek
Ryan Gosling w The Grey Man (Zdjęcie: Netflix/Everett Collection)

szary człowiek Wyreżyserowany przez potężny duet Joe i Anthony Russo. Bracia wyreżyserowali wiele filmów Marvela, w tym epopeję z 2019 roku Avengers: Koniec gry. Film wyprodukowała firma braci Russo AGBO. Joe napisał scenariusz wraz z Krzysztofa Marcusa A Stephen McFeely. Christopher i Stephen pracowali wcześniej z Roussos Kapitan Ameryka A Mściciele Kino. Są również współprzewodniczącymi historii w AGBO.

szary człowiek To już piąta współpraca braci Russo z Chrisem Evansem. Dawniej wyreżyserowany przez Joe i Anthony’ego Russo Kris Kapitan Ameryka: Zimowy ŻołnierzA Kapitan Ameryka Wojna DomowaA Avengers: Wojna bez granicA Avengers: Koniec gry.

W grudniu 2020 r. szary człowiek Rozpoczęcie produkcji opóźnione z powodu gwałtownego wzrostu liczby przypadków COVID-19 w Kalifornii, Limit wspomniany. Filmowanie miało rozpocząć się w połowie stycznia 2021 roku, ale zostało opóźnione o co najmniej dwa tygodnie. Na początku marca 2021 roku ujawniono, że zdjęcia mają rozpocząć się za dwa tygodnie.

Wielka oferta Netflix

szary człowiek
„Szary człowiek” (zdjęcie: kolekcja Netflix/Everett)

Z budżetem 200 milionów dolarów, szary człowiek To najdroższy film na Netflix do tej pory. To wielka robota, ale Joe i Anthony Russo udowodnili, że potrafią zrobić przebojowy film. Avengers: Koniec gry Pozostaje najbardziej dochodowym filmem wszechczasów z zarobkami kasowymi przekraczającymi 2,7 miliarda dolarów. Film z Netflixa ekstrakcjaoznaczony gwiazdką Chris Hemsworth Wyprodukowany przez AGBO, stał się najczęściej oglądanym oryginałem na Netflix, gdy Netflix ogłosił listę 10 najlepszych oryginalnych filmów 2020 roku. Jeśli chodzi o przeboje kinowe, bracia Russo wiedzą, co robią.

Joe wyjaśnił w wywiadzie z lipca 2020 r Limit Ta nadzieja jest taka szary człowiek Seria Netflix stała się hitem, obecnie jest 10 książek szary człowiek franczyza, z nieustępliwy Został wydany w lutym 2021 roku.

„Zamiarem jest rywalizacja w każdej grze, a możliwość poradzenia sobie z Goslingiem i Evansem jest dla nas marzeniem” – powiedział Joe. „Pomysł polega na stworzeniu franczyzy i zbudowaniu całego świata, z Ryanem w jego centrum. Wszyscy utknęliśmy przy pierwszym filmie i to powinno być świetne, aby przenieść nas do drugiego filmu. To są zawodowi mordercy, CIA pali postacie Goslinga, a postać Evansa musi go wytropić. Współpracujemy. Świetnie współpracuje z Netflixem, cofając się prawie 20 lat wstecz od Scotta Stubera. Stworzyliśmy AGBO, aby być neutralną firmą zajmującą się opowiadaniem historii, odkrywając najlepszą platformę. Uważamy, że Netflix to idealna sceneria dla tego filmu.”



Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.