„Tak naprawdę nie mogłem o tym mówić, ponieważ chcesz promować film we właściwy sposób i jestem dumny z tego, co zrobiliśmy… ale to było trudne”.

Siedem lat po wydaniu pierwszego pięćdziesiąt szarych twarzy Film, główny aktor Dakota Johnson odsłania zasłonę, jak to było kręcić całą trylogię.

Mike Marsland/Mike Marsland/WireImage

Słynna Dakota wcieliła się w postać Anastasii Steele we wszystkich trzech popularnych filmach, które są oparte na thrillerowej serii powieści napisanych przez autora EL (prawdziwe nazwisko Erica) Jamesa.

Samir Hussain / WireImage

Pomimo filmowej adaptacji trylogii, która zarobiła ponad miliard dolarów w kasie, pięćdziesiąt szarych twarzy i jego następcy, Pięćdziesiąt twarzy ciemności A Pięćdziesiąt uwolnionych odcieniz których każda spotkała się z jadowitymi recenzjami krytyków i pamiętnie niskimi ocenami w zgniłe pomidory.

Ale przez lata Dakota głośno mówiła o tym, że… Nie żałuj Wcielił się w tę rolę, co ostatecznie doprowadziło ją do ogromnego sukcesu w Hollywood u boku gwiazdy Jamie Dornan, który grał ukochanego Christiana Greya.

Teraz Dakota szczerze dała trochę więcej wglądu w to, jak to było kręcić film pięćdziesiąt odcieni Filmy, wyznał podczas wywiadu z Targowisko próżności W zeszłym tygodniu stwierdziłem, że całość jest „psychotyczna”.

Demetrius Kambouris/Getty Images dla Met Museum/Vogue

Mówiąc o tym, jak wyobrażała sobie filmowanie, Dakota po raz pierwszy ujawniła, że ​​obsada nakręciła coś zupełnie innego, niż miała na myśli. Powiedziała, zanim ujawniła, że ​​jest to częściowo spowodowane „autorem książek”:

Pascal Le Segretan / Getty Images

„Miała dużą kontrolę twórczą przez cały dzień, każdego dnia i wymagała tylko, aby wydarzyły się pewne rzeczy” – powiedział Dakota o Erice. „Były części książek, których nie udało się stworzyć w filmie, na przykład wewnętrzny monolog, który czasami był niesamowicie tandetny. Nie można powiedzieć tego na głos. Zawsze była walka. Zawsze”.

Photo Alliance / Photo Alliance przez Getty Images

Było wiele różnych kontrowersji. W ogóle nie mogłem o tym szczerze mówić, ponieważ chcesz promować film we właściwy sposób, a ja jestem dumny z tego, co w końcu zrobiliśmy i wszystko układa się tak, jak powinno, ale było ciężko.” przyznała.

Rich Fury/Getty Images dla LACMA

Bardziej szczerze, Dakota wyznała, że ​​posunęłaby się tak daleko, że „przepisała sceny” na planie „Nocy przed”, a aktorzy faktycznie kręcą różne wersje każdej sceny, aby zadowolić siebie i Erikę.

Ujawniła: „Braliśmy fragmenty filmu, który chciała zrobić Erica, a potem zamierzaliśmy wziąć fragmenty filmu, który chcieliśmy zrobić”. “Wczoraj wieczorem przepisałem sceny ze starymi dialogami, abym mógł dodać linię tu i tam. Cały czas był jak bałagan.”

Kevin Winter/Getty Images

A Dakota przyznała, że ​​gdyby wiedziała, jak brudne są rzeczy przed strzelaniną… pięćdziesiąt odcieni Franczyza, nie myśl, że ktoś był na pokładzie.

Mika Scafari / Getty Images

„Gdybym wtedy wiedziała, że ​​tak by było, nie sądzę, żeby ktoś to zrobił. Och, to psychotyczne” – powiedziała.

Robert Smith / Patrick McMullan przez Getty Images

Jednak pomimo całego chaosu Dakota dała jasno do zrozumienia, że ​​nie żałuje przyjęcia tej niesławnej roli. „Nie sądzę, że to kwestia żalu… nie żałuję” – powiedziała.

Dakota kontynuował podróż w dół pamięci, kontynuując przemawianie stare plotki Ona i Jimmy prawie gardzą sobą nawzajem poza kamerą – coś, co przez lata było przedmiotem wielu spekulacji pięćdziesiąt odcieni Był w centrum uwagi.

Pascal Le Segretan / Getty Images

W rzeczywistości duet znalazł się w obliczu wszelkiego rodzaju plotek na temat ich związku w tym czasie – od pozornego nienawidzenia się nawzajem i angażowania się na planie po potajemny romans – i Notorycznie żenujące wywiady To tylko skłoniło do dalszych dyskusji na temat jego pozornie dziwnej dynamiki.

Jednak Dakota ujawniła, przechodząc prosto do plotek, że „nigdy nie było czasu”, kiedy ona i Jamie nie dogadują się.

„Wiem, że to dziwne, ale jest jak mój brat” – powiedziała o Jamie. „Bardzo go kocham. I naprawdę byliśmy dla siebie nawzajem. Musieliśmy sobie ufać i chronić się nawzajem” – powiedziała.

Randy Holmes/ABC przez Getty Images

Dakota powiedział, zanim wyjaśnił, że kiedy pierwszy reżyser filmu, Sam Taylor-Johnson, powiedział, że rezygnuje z prowadzenia reszty serii, ona i Jamie mieli jeszcze więcej powodów, by w pełni się wspierać.

Dominic Chariot / WireImage

„Sam nie wróciła po pierwszym filmie, a jako kobieta przyszła z łagodniejszą perspektywą” – powiedział Dakota. “James Foley przyszedł na prowadzenie i jest interesującym facetem. Robienie tych dziwnych rzeczy z facetem za kamerą było inne. Po prostu inna energia. “

Issa Folten / Getty Images

„Są rzeczy, których nadal nie mogę powiedzieć, ponieważ nie chcę zaszkodzić niczyjej karierze i nie chcę zaszkodzić niczyjej reputacji, ale Jamie i ja byliśmy naprawdę dobrze traktowani” – wyjaśniła. „Erica jest bardzo miłą kobietą, zawsze była dla mnie miła i jestem wdzięczna, że ​​chciała, żebym zagrała w tych filmach”.

Carlos Alvarez / Getty Images

Podsumowując, Dakota zauważyła, że ​​chociaż trylogia była „fantastyczna” dla jej i Jimmy’ego pracy, cały proces filmowania był bardzo dziwny. „Słuchaj, był świetny w naszej karierze. Szczyt niesamowitości. Takie szczęście. Ale to było dziwne. Powiedziała to, takie dziwne”.

Vivian Killia / Getty Images

Podobnie w zeszłym roku Jimmy również ujawnił swoją obecność nie żałować Więcej niż jedna gra główna rolę pięćdziesiąt odcieni Franczyza, choć początkowo był „niechętny” do podjęcia tej roli.

Mike Coppola / Getty Images

„Nie ma czegoś takiego jak pięćdziesiąt odcieni W tym, że opierał się na książkach i byliśmy bardzo blisko tych książek” Brytyjski GQ W listopadzie. “Fani kochali te książki. Naprawdę kochane, obsesyjnie uwielbiane i pogardzane przez każdego krytyka.”

Steve Granitz/FilmMagic,

Kontynuował: „Wiesz, że dostaniesz te filmy stworzone przez fanów, które fani pokochają, i zarobisz dużo pieniędzy”. „Ale wiesz, że krytycy będą uczciwi, wiesz, oblizać usta i dokładnie tak się stało. Wiedzieliśmy, że to się stanie, więc patrzysz, jak to się dzieje, a czasami jest to naprawdę trudne”.

Jamie dodał: „Chodzi o to, że na każdym kroku, jaki zrobiłem w mojej karierze, publikując te filmy, mogłem to zrobić tylko dzięki tym filmom. Ponieważ wszystkie rzeczy, takie jak BelfastA poza prywatnym Lub jakiekolwiek inne rzeczy, takie jak dobrze przyjęte i niezależne, które zrobiłem w ciągu ostatnich pięciu lub sześciu lat, to tylko budżetowanie, a ty po prostu płacisz za zrobienie tych filmów pod moim nazwiskiem, ponieważ mam franczyzę o wartości 1,4 miliarda dolarów. Tak to działa. To wszystko jest częścią tego, dało mi dużo, więc oczywiście nie żałuję.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.