Chociaż Danny powiedział, że to docenia Powrót „Szczerze skup się na mojej podróży do zdrowia psychicznego” – argumentował, co zaszkodziło nie tylko jego historii, ale także opowieściom, które pojawiły się przed nią.

„Chcę usłyszeć bardziej niż cokolwiek innego, że był to brak szacunku dla ich poprzedniej pracy i Pedro ZamoraDanny powiedział: „To było bardzo ważne i zapomniane”.

Plecy Pedra Prawdziwy świat: San Francisco W 1994 roku stał się jednym z pierwszych otwarcie homoseksualnych mężczyzn żyjących z HIV, których można było zobaczyć w telewizji. Zamora zmarła na chorobę związaną z AIDS 11 listopada 1994 roku w wieku 22 lat, zaledwie kilka godzin po zarażeniu się AIDS. Prawdziwy świat: San Francisco Wniosek wyemitowany.

W oświadczeniu do Los Angeles TimesBonim/Murray Productions – firma produkcyjna odpowiedzialna za Realny świat– Twierdzenia Danny’ego, że historia HIV została wycięta, znalazły odpowiedź, mówiąc, że “nigdy nie stroniła od dzielenia się historiami o HIV i AIDS” od czasu premiery serii w 1992 roku.

„The Powrót Seria ostatecznie skupiła się na podróży Danny’ego do zdrowia psychicznego” – powiedziało oświadczenie Bonem/Murray, którym po raz pierwszy publicznie udostępnił je wszystkim swoim byłym współlokatorom. “Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.