Rachel BrosnahanPokaż galerięŹródło zdjęcia: Jose Perez / Splash News

Historia Midge Maisel dobiega końca. Cudowna pani Maisel Sezon 5 się skończy. Produkcja kontynuowana była w Nowym Jorku w 2022 roku, a Midge wciąż ma przed sobą wiele przygód.

Wiele znajomych twarzy powróci w piątym i ostatnim sezonie, który prawdopodobnie zostanie wydany wcześniej niż myślisz. Od stanu kręcenia do tego, co wiemy o dacie premiery, Hollywood na żywo Ma gorące plotki o wszystkich sprawach związanych z Pani Maisel sezon 5.

Rachel Brosnahan
Rachel Brosnahan i Red Scott, sezon 5 zdjęć (Steve Sands / NewYorkNewswire / Bauer-Griffin / Shutterstock)

Pani Maisel Data premiery sezonu 5

The Sezon 4 Z Cudowna pani Maisel Zadebiutował 18 lutego 2022 roku, ponad dwa lata po upadku trzeciego sezonu w grudniu 2019 roku. Produkcja czwartego sezonu została opóźniona z powodu pandemii COVID-19. Serial nigdy nie został nakręcony w 2020 roku, ale Filmowanie rozpoczęte W styczniu 2021 r.

Prime Video zostało ogłoszone 17 lutego 2022 roku, dzień wcześniej Pani Maisel Czwarty sezon miał swoją premierę, a udany serial został podświetlony na zielono w piątym i ostatnim sezonie. Serwis streamingowy ujawnił, że produkcja piątego sezonu odbywała się już w Nowym Jorku. Data premiery nie została oficjalnie ogłoszona, ale sezon 5 prawdopodobnie rozpocznie się pod koniec 2022 roku lub na początku 2023 roku.

„Amy, Dan i… Cudowna pani Maisel Wyruszyli na niezrównaną ścieżkę, ulepszyli historie, które opowiadamy o kobietach, podważyli standardy w naszej branży i na zawsze zmienili krajobraz rozrywki dzięki swojej jedynej w swoim rodzaju opowieści”. Jennifer SalkPrezes Amazon Studios. „Dziesiątki nagród cementowych Maisel Dziedzictwo na wiele sposobów, ale najbardziej trwałe i imponujące są postacie stworzone przez Amy oraz radosny, wspaniały i niepowtarzalny świat, który ona i Dan ożywiają. Ta seria wiele znaczyła dla Prime Video, a efekty jej sukcesu będą widoczne jeszcze długo po zakończeniu ostatniego sezonu. Nie mogę się doczekać, aż fani i publiczność Prime Video na całym świecie będą cieszyć się każdą chwilą, gdy zaczynamy kulminację tej niezapomnianej, przełomowej serii”.

Pani Maisel Sezon 5 Obsada

wszystkie twoje ulubione Pani Maisel Gwiazdy mają powrócić w piątym sezonie: Rachel Brosnahan Jak Midge Maisel, Alex Borstein Jak Susie Myerson, Tony Shalhoub Jak Abe Maisel, Marien Henkel Jak Rose Maisel, Michael Zeggin jako Joel Maisel, Kevin Pollack Mosze Maisel, Karolina Aaron Jak Shirley Maisel i Luke Kirby Jak Lenny Bruce. czerwony Scottktóry w czwartym sezonie grał gospodarza talk show Gordona Forda, będzie regularnym serialem w piątym sezonie.

Rachel Brosnahan
Rachel Brosnahan i Milo Ventimiglia na planie Pani Nadal piąty sezon. (Jose Perez/Splash News)

Świeżo po jego 6-sezonowej podróży to myA Dziewczyny Gilmore ałun Milo Ventimiglia Powróci jako „Przystojny mężczyzna” w Pani Maisel Sezon 5. Został zauważony w Nowym Jorku podczas kręcenia filmu z Rachel od początku produkcji sezonu 5.

“Zobaczymy piękną i pełniejszą drugą część Milo i Rachel” Dan Palladino Powiedzieć Linia TV w maju 2022. Dodał też: „Tak, poznamy jego imię”.

Tego samego dnia ogłoszono wiadomość o ostatnim sezonie, Rachel opublikowała wiadomość na Instagramie o ostatnim sezonie Maisel. „Kilka dni temu zaczęliśmy kręcić piąty (!) sezon Cudowna Pani Maisel. Napisała: „Jest słodko-gorzki”. „Zespół znów jest razem i nie możemy się doczekać, kiedy jutro zaczniemy z wami dzielić sezon 4… To będzie także nasze ostatnie rodeo. Bądźcie pewni, że nasze cycki są w górze i będzie to ostatni rozdział z piekła. Bądźcie czujni.”

Alex podzieliła się również wzruszającą wiadomością ze swoim zdjęciem z twórcą Amy Sherman Palladino. „To oficjalne, ludzie. Zaczęliśmy kręcić piąty i ostatni sezon #Pani… i zamierzam spędzić resztę moich dni podążając za tą kobietą do naszych grobów.

Caroline i Marinette przyznały się Hollywood na żywo Wyłącznie w lutym 2022, że byli „naprawdę smutni” Oferta kończy się. To będzie brak zaangażowania, ponieważ wiem, że wszyscy to mówią, ale tym razem to naprawdę prawda. Naprawdę się kochamy. Naprawdę, naprawdę się kochamy. Za każdym razem, gdy się rozpraszamy, wciąż pragnę, aby wszyscy wrócili do siebie. „Myślę, że nie tylko trudno byłoby puścić postacie, ale byłoby trudno puścić siebie nawzajem” – powiedziała Caroline.

Marin dodał: „Tak naprawdę nie mogę pożegnać się z tą rodziną. Naprawdę podróżowaliśmy po świecie. Byliśmy w Paryżu, albo pojechaliśmy do Miami, albo pojechaliśmy do Europy, a czasami zebrali się nawzajem, by zrobić reklamę. Pod koniec dnia nie wracamy do pokoju”. Hotel i żegnamy się. Gdzie wychodzimy i jemy posiłek? Nie zawsze tak jest koniecznie, ale naprawdę kochamy się jak rodzina”.

Czemu Pani Maisel koniec

Amy Sherman Palladino A Dan Palladinoza zespołem Pani Maiselotwarty o zakończeniu serialu w sezonie 5. Okazuje się, że Amy i Dan nie zawsze mieli określony „punkt końcowy” serialu.

„Kiedy zaczynasz, masz plan gry „mam nadzieję, że dostaniemy drugi rok” – powiedział Dan. Hollywoodzki reporter. „Ty tworzysz serię. Zawsze z niecierpliwością czekamy, kiedy wymyślamy historie, a kiedy kończymy sezon, zawsze patrzymy, gdzie możemy się udać. Zawsze mieliśmy ogólny punkt końcowy dla serii, ale był to gdzieś w cztery, pięć, sześć czy coś takiego… i wydawało się to odpowiednie na sezon 5”.

Alex Borstein
Alex Borstein jako Susie Myerson. (Najlepszy film)

Amy, która stworzyła serial i jest producentem wykonawczym wraz z mężem, przyznała, że ​​stawka jest wysoka, jeśli chodzi o zapewnienie, że serial wyjdzie duży.

„Celem wszystkiego jest ciągłe spadanie, bez względu na wszystko, więc nie wiem, czy zwiększa to grę bardziej, niż gdybyśmy mogli kontynuować grę przez 6 lub 7 sezonów” – powiedziała Amy. THR. „Kiedy liczba spadła do pięciu, a on wyszedł, usiedliśmy i powiedzieliśmy: „Ok, co teraz robimy, aby upewnić się, że trzymamy się lądowania?” Bo to jest najważniejsze. Zainwestowaliśmy dużo czasu, energii i zasobów w tych facetów i ich podróże, taśma po prostu upewnia się, że przeprowadzimy tych aktorów przez to, w co ich włożymy i sprawimy, że będą pracować tak ciężko, jak zrobili, że pozbyli się tego uczucia, jakby byli w podróży. dobrze, i że ich bohaterowie podróżowali i znaleźli się w wartościowym miejscu.

Zapytana o ponowne uruchomienie, Amy nie wydawała się zbyt zainteresowana tym pomysłem. „Myślę, że jest za wcześnie, aby cokolwiek myśleć – nie wiem o ponownym uruchomieniu komputera, nie wiem, dlaczego to robimy, ale nie wiem” – powiedziała. „Przez resztę naszego życia będziemy chcieli przebywać w tym samym pomieszczeniu z tą obsadą i ekipą. Ale nie mam pojęcia, czy jest to bar, czy włączona kamera”.

Rachel Brosnahan i Luke Kirby
Rachel Brosnahan i Luke Kirby pod koniec sezonu 4. (Najlepszy film)

Amy powiedziała: Jak będą wyglądały ostatnie cztery słowa ostatniej serii? Linia TV“Nie wiem dokładnie Jakie są ostatnie cztery słowa. ale wiem dokładnie Jakie są ostatnie zdjęcia”. Dan dodał: „Znamy ostatnią chwilę”.

Cudowna pani Maisel Filmowanie sezonu 5 rozpoczęło się w lutym 2022 r. Prime Video nie ujawniło, ile odcinków zobaczymy w ostatnim sezonie, ale prawdopodobnie będzie to 8 odcinków, tak jak w poprzednich 3 sezonach z 4 sezonów. Jeśli chodzi o datę premiery, nic nie zostało potwierdzone, ale piąty i ostatni sezon prawdopodobnie rozpocznie się w 2023 roku.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.