„Chociaż to powiedziałem, to znaczy, że chciałbym go zrestartować. Myślę, że to idealny film” – wyjaśnił. „Chodzi tylko o ojca i syna. Myślę, że tak wiele dzieci łączy się z tatą. Miałem szczęście – mój tata i ja możemy rozmawiać o wielu rzeczach – ale mimo to zaparcia są dla mnie bardzo terapeutyczne To odpowiednik spaceru po plaży”.

W rzeczywistości Miles jest tak wielkim fanem baseballu – i namiętnym kolekcjonerem kart baseballowych – że nawiązał współpracę z eBay, aby to uczcić. Uruchamianie przechowalni eBay w Pierwszy projekt karty kolekcjonerskiej Vault Stars Wraz z byłym oficerem 2. bazy Chase Utley i sieć MLB . Alana Rizzo.

„Jestem naprawdę podekscytowany tym partnerstwem”, powiedział. „Jestem naprawdę podekscytowany kartami, które dostaję”. „Zbieranie kart baseballowych to coś, co robiłem przez całe życie. Niektóre z tych kart mają 75 lat. Naprawdę posiadasz kawałek historii i jako wieloletni fan baseballu jest to dla mnie coś wyjątkowego. To artefakt. To relikt. ”

Cieszy się również, że serwis eBay oferuje bezpieczniejszy sposób na zdobycie większej liczby pożądanych kart.

„Kiedy byłem młodszy, kupowanie i kolekcjonowanie było znacznie bardziej dzikie i dzikie. Aby więc mieć markę eBay, która zawsze utrzymywała 100% satysfakcji klienta, naprawdę czujesz się bezpieczny i chroniony” – powiedział Miles. „Teraz jest lepiej, ponieważ wszystko przychodzi i włamuje się do Skarbca, więc nie musisz się martwić o zepsucie karty podczas ładowania lub cokolwiek z tych rzeczy. Niektóre z tych kart są bardzo cenne i rzadkie, więc wymaga dużo zaufania. ”

A jeśli Philadelphia Phillies słuchają, Miles ujawnił, że jest całkowicie gotowy, aby zawiesić karierę aktorską, aby zostać ich najnowszą gwiazdą. Żartował: „Jeśli dali mi to w stylu: „Miles, musisz wziąć dwuletni urlop naukowy od aktorstwa, ale będziesz grać drugą bazę dla Milesa”. Mówiłem: „Do zobaczenia później przy aktorstwie”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.