„Miliony ludzi na całym świecie zmaga się z tym problemem”.

Emily Blunt Dorastając, zmagała się z jąkaniem – iw końcu znalazła sposób na radzenie sobie z tym, który zmienił jej życie.

Axel / Magia filmu / Getty Images

The wycieczka do dżungli Aktorka powiedziała, że ​​ma 6 lub 7 lat, kiedy zaczęła zauważać, że jąka się, jak wielu członków jej rodziny.

Sean Zane / Patrick McMullan przez Getty Images

Emily mówi, że mając do czynienia z biologiczną wadą mowy w gimnazjum, nauczycielka pomogła jej odkryć, że jej jąkanie zniknęło, gdy grała, i zachęcił ją do wypróbowania szkolnej sztuki.

Cindy Ord/Getty Images autorstwa Tory Burch

Emily udostępniła Ludzie.

Alberto E. Rodriguez / Getty Images dla Disneya

Chociaż mówi, że uświadomienie sobie nie było dokładnie „dlaczego” [she’s] Zaryzykował działanie „jako dorosły, było to swego rodzaju zaproszenie do płynnego mówienia po raz pierwszy”.

Jason Mendes / Getty Images

Emily wyjaśniła: „Jeśli nie możesz wyrazić siebie, nie możesz być sobą. I jest coś bardzo poruszającego w uwalnianiu ludzi z uścisku wady wymowy, ponieważ to jest jak jakiś oszust żyjący w twoim ciele”.

John Lamparski / Getty Images

Dlatego Emily mówi, że zaangażowała się w wspieranie innych jąkających się, współpracując z Amerykańskim Instytutem Jąkania, aby otwarcie mówić o „niepełnosprawności, o której ludzie niewiele wiedzą”.

Christopher Polk / Getty Images

„Ludzie o tym nie mówią [it] Wystarczy, że nie masz wystarczającej ekspozycji, a cierpią z tego powodu miliony ludzi na całym świecie” – powiedziała Emily.

Samir Hussain / Samir Hussain / WireImage / Getty Images

Biorąc pod uwagę, że „często jest to niepełnosprawność, z której ludzie się wyśmiewają i z której się wyśmiewają”, Emily uważa, że ​​ważne jest, aby o tym mówić.

Noam Gallay / Getty Images

Emily podsumowała: „Myślę, że aby podnieść świadomość tego, o co tak naprawdę chodzi, że jest miłe miejsce, w którym możesz wylądować w tej niesamowitej organizacji. To dla mnie wielka rzecz, że tu jestem”.

Axel / Magia filmu / Getty Images

głowa tutaj Dowiedz się więcej o Amerykańskim Instytucie Jąkania.



Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.