Harry Styles i Florence Boy cieszą się ciepłem w łóżku! Harry Styles i Florence Boy cieszą się ciepłem w łóżku!

Florencja Boge Nie przepraszaj za uwolnienie sutków podczas tygodnia mody.

dystans Aktorka nominowana do Oscara krytykować Noszenie czystej sukni na pokazie Valentino Haute Couture W Rzymie na początku tego tygodnia zabrała się na Instagram, aby bronić swojego odważnego wyboru stylu.

„Słuchaj, wiedziałam, że kiedy nosiłam tę cudowną sukienkę Valentino, nie było mowy, żebym mogła się jej trzymać.” Zaczęła swój długi list 10 lipca ze zdjęciami kontrowersyjnego wyglądu. „Niezależnie od tego, czy było to negatywne, czy pozytywne, wszyscy wiedzieliśmy, co robimy”.

24-letnia Florence przyznała, że ​​była podekscytowana noszeniem różowej tiulowej sukienki – która została stworzona w cień podpisu Dyrektor Kreatywny Marki Pierpaolo Piccioli– i “to nie było mrugnięcie” z jej strony była zdenerwowana tym, że to zrobiła.

„Naprawdę interesujące jest oglądanie i obserwowanie, jak łatwo mężczyznom zniszczyć całe ciało kobiety, publicznie i z dumą, aby wszyscy mogli to zobaczyć” – kontynuowała. „To nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz, kiedy kobieta usłyszała, co jest nie tak z jej ciałem od tłumu nieznajomych. Niepokoi to, jak wulgarni potrafią być niektórzy mężczyźni”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.