Wielu z Was chciało mi bardzo mocno powiedzieć, jak bardzo jesteście rozczarowani moimi „małymi cyckami”.

Jestem prostą, prostą osobą, która kocha proste i proste rzeczy w życiu – kolor różowy! Czerwony dywan! znany aktor Florencja Boge!

Karwai Tang / Getty Images

To dla mnie wspaniały dzień, ponieważ Florence zakołysała jasnoróżową suknią Barbie na pokazie Valentino Haute Couture jesień-zima 22-23.

Daniel Ventorelli/WireImage/Getty Images

Tytuł kolekcji to „The Beginning” i z pewnością widać podobieństwa między tym, co miała na sobie Florence, a tym, co było na wybiegu:

Daniel Ventorelli/WireImage/Getty Images, Vittorio Zunino Celotto/Getty Images


Dla splendoru Flo utrzymywała bardzo proste rzeczy z włosami na plecach i cienkimi brwiami. Całość uzupełniono pasującymi czółenkami na platformie i uroczą mini torbą.

Jacobo Rawley / Getty Images

Florencja opublikowała zdjęcia na Instagramie Z podpisem: „Technicznie to pokryte? Jeszcze raz dziękuję, mój kochany zespół, za spełnienie marzeń o Różowej Księżniczce”.

Daniel Ventorelli/WireImage/Getty Images

Stylistką Florence jest Rebecca Corbin-Murray, jej włosy stylizował Peter Lux, a makijażem jest Alex Babsky.

Jednak po odpowiedziach online na jej wygląd, Florence zabrała się na Instagram z kolejną serią zdjęć z podpisem: „Słuchaj, wiedziałem, że kiedy nosiłam tę wspaniałą sukienkę Valentino, nie było mowy, żeby nie było jej komentarza”.

Daniel Ventorelli/WireImage/Getty Images

Kontynuowała: „Byłam podekscytowana, że ​​go nosiłam, a mrugnięcie ode mnie nie było nerwowe. Nie byłam zdenerwowana przed, w trakcie ani nawet teraz”. “Interesującą rzeczą, którą można obserwować i być świadkiem, jest to, jak łatwo mężczyźni mogą całkowicie zniszczyć kobiece ciało, publicznie i z dumą, aby wszyscy mogli to zobaczyć. Robisz to nawet z nazwami stanowisk i służbowymi e-mailami w swoim CV…?”

Daniel Ventorelli/WireImage/Getty Images

„To nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz, kiedy kobieta usłyszała, co jest nie tak z jej ciałem od tłumu nieznajomych, niepokojące jest to, jak niegrzeczni są niektórzy mężczyźni” – kontynuowała. „Wielu z was chciało mi bardzo mocno powiedzieć, jak bardzo jesteście rozczarowani moimi ‘małymi piersiami’ lub jak powinnam być zawstydzona, że ​​jestem ‘płaską klatą’”.

Vittorio Zunino Cilotto/Getty Images

“Żyję w swoim ciele od dawna. W pełni zdaję sobie sprawę z wielkości mojej klatki piersiowej i nie boję się jej. Co jest bardziej niepokojącego…. Dlaczego tak boisz się piersi? Małe? Małe? Duży? Lewy? Tylko jeden? Może nic? Co. Jest. Przerażające?

Jacobo Rawley / Getty Images

Dodała: „Dorośnij. Szanuj ludzi. Szanuj ciała. Szanuj wszystkie kobiety. Szanuj ludzi. Życie stanie się o wiele łatwiejsze, obiecuję.

Vittorio Zunino Cilotto/Getty Images

Oczywiście Flo nie była jedyną celebrytą na tym wydarzeniu — Anne Hathaway, Charles Melton i Ariana Deboss poszli po więcej różu:

Ernesto Rossio/Getty Images, Jacobo Rawley/Getty Images, Mega/GC Images


Jeśli jasny róż jest ci całkiem znajomy, może to być spowodowane tym, że inne gwiazdy kołysały Valentino na czerwonym dywanie – jak Billy Porter i Sauti na Grammy:

Lester Cohen/Getty Images dla Recording Academy, Fraser Harrison/Getty Images dla Recording Academy


Naprawdę Różowa Księżniczka!

Vittorio Zunino Cilotto/Getty Images

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.