Tony SiricoPokaż galerięŹródło zdjęcia: Shutterstock

Tony Siricoktóry jest najbardziej znany z roli Petera Paula „Paulie Walnuts” Gualtieri in sopran W latach 1999-2007 zmarł w wieku 79 lat. „Z wielkim smutkiem, ale niesamowitą dumą, miłością i wieloma pielęgnowanymi wspomnieniami, rodzina Gennaro Anthony’ego „Tony’ego” Sirico chciałaby Was o nim poinformować – powiedziała jego rodzina w oświadczeniu do Limit. To było zaledwie kilka tygodni przed obchodami jego 80. urodzin.

jego brat, RobertPotwierdził wiadomość poprzez post na Facebooku. “Rodzina jest głęboko wdzięczna za liczne wyrazy miłości, modlitwy i kondolencje i prosi publiczność o poszanowanie ich prywatności w czasie żałoby. Na jego cześć można przekazać pamiątkowe darowizny na rzecz Szpitala Wounded Warriors i St. Institute” – Napisał. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona.

Tony Sirico
Tony Sirico nigdy nie wycofał się z aktorstwa i miał projekty w toku w chwili jego śmierci (zdjęcie: Shutterstock)

Tony zaczął grać w 1977 roku i miał zamiłowanie do grania postaci gangsterskich. W swojej karierze otrzymał dwie nagrody Gildii Aktorów Ekranowych za wybitne osiągnięcia obsady sopran dni. Niektóre z jego innych znaczących projektów obejmowały lata 90 dobrzy towarzysze1995 Potężna Afrodyta1996 Joti1998 królowa mafiii 1999 Mickey Niebieskie Oczy. Jego ostatnim ostatnim dziełem był dramat kryminalny z 2016 roku, Szanuj Jux. Według niej w chwili śmierci Tony obsadził lub rozpoczął trzy niewydane projekty IMDb. Tony grał również wiele ról głosowych, takich jak Vinnie Griffin, pies domowy Mężczyzna kochający życie rodzinnei dwa znaki na raz amerykański tata.

Urodzony na Brooklynie w Nowym Jorku 29 lipca 1942 roku Tony nie miał najlepszego wychowania. Po raz pierwszy został aresztowany w wieku siedmiu lat za „kradzież pięciocentówek z kiosku”, według Poczta w Nowym Jorku. W swoim życiu był aresztowany 29 razy. “Byłem facetem, który spakował broń. Kiedy pierwszy raz poszedłem do więzienia, sprawdzili mnie, aby zobaczyć, czy mam broń – a miałem ich trzy “- zmarły aktor Los Angeles Times w 1990. „W naszej okolicy, jeśli nie nosiłeś broni, to było jak bycie królikiem podczas sezonu polowań na króliki”.

sopran
Tony Sirico jest najbardziej znany ze swojego ustawienia w The Sopranos (Zdjęcie: Shutterstock)

Fani, przyjaciele i współpracownicy byli smutni, gdy o tym słyszeli Stowarzyszenie Kawiarni Śmierć aktora. “Tony był jak nikt inny: był tak silny, lojalny i wielkoduszny jak każdy, kogo kiedykolwiek znałem. Byłem u jego boku: w dobrych i złych czasach. Ale przede wszystkim dobry ” sopran Podziel się gwiazdą Michael Imperioli napisał w ostatnia rocznica na Instagramie. „I mieliśmy dużo śmiechu. Znaleźliśmy groove jak Christopher i Polly i z dumą mogę powiedzieć, że wykonałem wiele najlepszej i najbardziej zabawnej pracy z moim drogim przyjacielem Tonym. Będę za nim tęsknić na zawsze. naprawdę niezastąpiony Przesyłając miłość rodzinie, przyjaciołom i wielu swoim fanom Był kochany i nigdy nie zostanie zapomniany.

Tony przeżył dwóch ukochanych synów, Juan Sirico Bello A Richard SiricoJego rodzeństwo, wnuki i kilku innych krewnych. Chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się 13 czerwca o godz. 10:30 w kościele Regina Pacis na Brooklynie.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.