Pokaż galerięŹródło obrazu: SplashNews

to jest Hailey Bieber Świat, w którym po prostu żyjemy (w porządku z nas!). Modelka pojawiła się na Instagramie w sobotę, 1 lipca, aby pochwalić się swoim oszałamiającym życiem z kilkoma oszałamiającymi zatrzaskami, w tym jednym w oszałamiającym białym kostiumie kąpielowym, odciąganej czapce bejsbolowej i nowych wysokich topach. Hailey udawała, że ​​jest jej życiem przy basenie, delektując się lodami, z napisem „W weekend”.

Podobno weekend obejmował również trochę romantycznych chwil z nią mąż Justin Bieber, gdzie umieściła swoje zdjęcie po obu stronach gwiazdy popu, gdy leżał na plecach i trzymał ją za twarz w dłoniach. Pozostałe dwa ujęcia składały się z mebla i innego zdjęcia Hailey, która świetnie wyglądała w bufiastej skórzanej kurtce, eleganckich okularach przeciwsłonecznych i gwałtownych kołyszących się paznokciach.

Kiedy nie może udowodnić, że może być na okładce dowolnego magazynu o modzie, Hailey jest zajęta udowadnianiem, że odzyskała męża. Supermodelka podzieliła się zachęcającą wiadomością po tym, jak Justin go ujawnił Cierpi na zespół Ramsaya HuntaPowoduje to paraliż twarzy. Hailey ponownie opublikowała film, w którym Justin ogłosił swoją diagnozę w jej Instagram Stories w piątek, 10 czerwca, dodając: „Kocham cię kochanie”.

Hailey Baldwin nosi białe bikini na wakacjach w 2021 roku (SplashNews)

Diagnoza wyjaśnia, dlaczego Justin musiał, PonownieOdwołał część swojej trasy, gdy wracał do zdrowia. W teledysku przeprosił swoich fanów za wzięcie wolnego i nalegał, aby skupił się na swoim zdrowiu, aby wrócić do występów. Justin dodał, że wykonuje ćwiczenia twarzy, aby pomóc w powrocie do zdrowia, chociaż nie wiadomo, jak długo to potrwa. według Klinika majonezuObjawy zespołu Ramsaya Hunta mogą być tymczasowe, jeśli są leczone, ale „ryzyko powikłań obejmuje trwałe osłabienie mięśni twarzy i głuchotę”.

Hailey oczywiście będzie towarzyszyć mężowi podczas jego zmagań o zdrowie jako niesamowita para Żonaty w 2019 r., ostatnio rośnie w siłę. Wcześniej w tym miesiącu ciesz się Nocna randka wypełniona PDA w Nowym Jorku. Urocza para została zauważona, jak całuje się w atrakcji celebrytów Ciprianiego po jego koncercie w Barclay Centre. Po prostu nie mogli oderwać od siebie rąk, gdy pocieszali się w słynnej włoskiej restauracji na późny posiłek i drinka.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.