Hayden Panettiere Dała rzadki wgląd w swoje życie matki.

W nowym szczerym wywiadzie z Ludziew której brała udział w swoich przeszłych zmaganiach Z alkoholizmem i uzależnieniem od opiatów, przynieść to Gwiazda otwarcie mówiła też o swoim związku z 7-letnią córką kaja.

– O mój Boże, ten dzieciak wyszedł ze mnie – powiedział Hayden. – Ale jest mądrzejsza ode mnie. Będzie wyższa ode mnie!

W 2018 roku 32-latka podjęła trudną decyzję o wysłaniu córki na Ukrainę z ojcem, Władimir KliczkoPośród jej walki z uzależnieniem.

„To była najtrudniejsza rzecz, jaką mogłam zrobić” – wspomina. „Ale najlepszą rzeczą dla mojej córki jest upewnienie się, że wszystko z nią w porządku, dbanie o siebie i upewnienie się, że mogę być dla niej dobrą matką. Czasami oznacza to poddanie się”.

Chociaż decyzja o wysłaniu Kayi po całym świecie z pewnością nie była łatwa, Hayden powiedziała, że ​​jest teraz trzeźwa i wdzięczna za relacje, jakie ma dzisiaj z córką.

„Ma piękne życie” – powiedziała matka córki, która wciąż przebywa za granicą. Już nie na Ukrainie Z powodu toczącej się wojny z Rosją. „Właśnie z nią byłam. Jest po prostu niesamowitym dzieckiem. Jest mądra i zabawna iz jakiegoś powodu wciąż mnie kocha”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.