Kostki galaretki! Album! Strona Regé-Jean wygląda przystojniej niż zwykle!

Hej, witajcie czytelnicy – ​​relacjonujemy na żywo z San Diego Comic-Con 2022, gdzie właśnie po raz pierwszy zobaczyliśmy wyczekiwany film przygodowy. Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei! I wygląda tak dobrze!!! Prawie tak dobre, jak włosy Chrisa Pine’a podczas malowania!

Kevin Winter/Getty Images

Nie, poważnie. Poświęć chwilę. Popatrz na niego. To jak reklama szamponu:

Albert El Ortega / Getty Images

Widzimy?! Mówiłem Ci! To wygląda świetnie! I jak każda dobra prawdziwa gra D&D, film opowiada o sympatycznej grupie odmieńców, którzy są zmuszeni do wspólnego działania dla wspólnej sprawy.

Choć na razie niewiele wiemy o fabule filmu, dzięki streszczenia, które zrobiliśmy akt Wiedz, że nasi poszukiwacze przygód dokonają „epickiego napadu” w celu „odzyskania zaginionego reliktu”.

Poza tym, jak… ta nałożona obsada?! Mówimy o Chrisie Pine, Michelle Rodriguez, Reggie Jane Page, Justice Smith, Sophii Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head i Hugh Grant.

A zarówno zdjęcia, jak i projekt lokacji wyglądają absolutnie oszałamiająco – niektóre z tych ujęć mogłyby pochodzić prosto z książki, a to przejście ujęć uderza w mój młody umysł:

Plus te stworzenia wyglądają tak subtelnie i dobrze?! Warto zauważyć, że reżyserzy/scenarzyści, Jonathan Goldstein i John Francis Daly, podkreślili podczas sesji, że zastosowano sporo praktycznych efektów, wraz z efektami wizualnymi, które naprawdę dodają realizmu. Kostka żelatynowa!

Powiem tylko: Jako ktoś, kto niedawno ponownie zaczął grać w cotygodniowym D&D w tym roku i który naprawdę uwielbia idiotyczne filmy przygodowe – ten brzmi, jak mówią dzieci, bardziej jak moja postać.

najważniejsze zdjęcia

Połączenie przygody i humoru czyni mnie wyjątkowym mumia Uczucia i – jeśli coś o mnie wiesz – mam na myśli to jako najwyższy możliwy komplement.

Więc, ach, tak … tu jesteś! Co myślisz o zwiastunie? Poza tym grasz w D&D? W jakiej klasie grasz? Udostępnij w komentarzach poniżej i koniecznie sprawdź Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei Kiedy trafi do kin w marcu 2023 roku.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.