Jason MomoaPokaż galerięŹródło obrazu: MediaPunch / Shutterstock

Jason Momoa42-latek brał udział w strasznym wypadku samochodowym w niedzielę 24 lipca, kiedy motocykl wskoczył na pasy i zderzył się z nim czołowo. Hollywood na żywo Uzyskał raport policyjny z California Highway Patrol, który zawiera szczegółowy opis wypadku. Na szczęście wszystkim będzie dobrze.

Według raportu: „24 lipca 2022 r., około 1101, wysłano raport California Highway Patrol, West Valley District, aby zgłosić kolizję drogową między samochodem a motocyklem”. Jason jechał na wschód Old Topanga Canyon Road w 1970 Oldsmobile Kiedy motocykl – prowadzony przez Witalij Avagyan TARIZANA, CA – “Podwójne żółte linie przecinały się na wschodnich pasach, bezpośrednio na ścieżce samochodu Jasona Momoa. W wyniku tej kolizji pan Avagemian został wyrzucony ze swojego motocykla. Po kolizji pan Momoa wysiadł z niego jego samochód, aby pomóc panu Avagemianowi i był w stanie zatrzymać przejeżdżającego kierowcę, aby zadzwonił pod numer 9-1-1” – czytamy w dokumencie CHP.

„Pan Avagimian został przewieziony karetką do szpitala Northridge w celu leczenia niewielkich, nie zagrażających życiu obrażeń”, stwierdzono w raporcie, dodając, że „Pan Momoa nie był ranny i pozostał na miejscu przez całe dochodzenie”.

Dokładna przyczyna katastrofy jest w trakcie dochodzenia. Hollywood na żywo Skontaktowałem się z przedstawicielami Jasona w celu uzyskania oświadczenia po przerażającej męce, ale nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi.

Jason Momoa podczas poprzedniej wycieczki. (MediaPunch/Shutterstock)

Chociaż Jason był w samochodzie podczas strasznego wypadku, wiadomo również, że czasami jeździ na motocyklu. The Aquaman Gwiazda jest regularnie widywana na motocyklu i wydaje się, że zawsze świetnie się bawi. Jeden z jego ostatnich pokazów motocyklowych miał miejsce na początku tego roku, kiedy był przejechać się O Malibu.

kiedy jason Nie rób nagłówków Podczas swoich wycieczek po okolicy Los Angeles robi to, uczestnicząc w wydarzeniach związanych z rozrywką. Ojciec postawił kropki ze swoimi dziećmi, Lolai 15 i Wilk Nakoa13 lat, od Udostępnij ex Lisa Bonet, na czerwonym dywanie na swoją pierwszą premierę filmową i zawsze jest to niezapomniana chwila. Pomiędzy ich stylowymi wyborami wydarzeń i szczęśliwymi uśmiechami podczas robienia zdjęć, widać wyraźnie, że wpływ Jasona jako ojca i celebryty jest silny.

Jason Momoa
Jason Momoa na swoim motocyklu, którym czasem jeździ. (MASSIMO PERCOSSI / EPA-EFE / Shutterstock)

Uczestniczyłem również niedawno Konferencja Narodów Zjednoczonych Aby chronić ocean, dołączyły do ​​niego jego dzieci. Oprócz zrobienia uroczego zdjęcia ze swoimi maluchami, Jason usiadł i rozmawiał na imprezie. Niedługo wcześniej został mianowany rzecznikiem programu ochrony środowiska ONZ na rzecz podwodnego życia i z dumą deklarował swoje oddanie sprawie w mediach społecznościowych.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.