Pokaż galerięŹródło obrazu: MESSIGOAL / SplashNews.com

Jennifer Lopez ona ma pojawił się ponownie Od jej ślubu do Ben Affleck! 52-latek założył powściągliwą białą koszulkę „Love > Fear” i parę legginsów do studia tańca w środę, 20 lipca. Jej białe trampki na platformie z ledwo wystającymi czubkami. Jane nosiła w prawej ręce czarną torebkę Birkin 35, a na głowie okulary przeciwsłoneczne.

Jennifer Lopez wychodzi na siłownię po ślubie z Benem Affleckiem. (MESSIGOAL / SplashNews.com)

Jennifer i Ben (49 lat) zaskoczyli świat po nich Nieoczekiwany i kameralny ślub w Las Vegas Sobota 16 lipca! Para pojechała do Nevady, aby zawiązać węzeł w A Little White Chapel na pasie tuż przed zamknięciem. Intymność, do której uczęszcza tylko dwójka ich dzieci – jej dziecko Amy14 lat i córka Serafina13 – Nastąpiło to zaledwie trzy miesiące po ponownym zaręczynach pary w kwietniu 2022 roku. Należy zauważyć, że duet był również zaręczony od 2002 do 2004 roku.

Jennifer wysadzana czarną torbą Hermes Birkin. (MESSIGOAL / SplashNews.com)

„Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest delikatna. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa”. dwadzieścia lat choryona to powiedziała na JLo Biuletyn, uznający romans z przeszłości, a także ich teraźniejszość. Chociaż ceremonia w ostatniej chwili nie była zbytnio odkładana (i ostatecznie odwołana) Święto Pracy Ślub 2003Okazuje się, że „dokładnie” tego chcieli Ben i Jane.

„Wczoraj wieczorem polecieliśmy do Vegas, ustawiliśmy się w kolejce po licencję z czterema innymi parami, wszyscy odbyliśmy tę samą podróż do ślubnej stolicy świata” – powiedziała również w przejmującym i emocjonalnym przesłaniu. Zdjęcia scen z wielkiego dnia. „Wszyscy pragniemy tego samego – aby świat rozpoznał nas jako partnerów i głosił światu naszą miłość poprzez starożytny symbol i uniwersalne podobieństwo małżeństwa… Więc z najlepszymi świadkami, jakich można sobie wyobrazić, sukienką ze starego filmu i kurtkę z szafy Bena, czytaliśmy własne śluby w małym kościele i daliśmy sobie nawzajem pierścionki, które będziemy nosić do końca życia”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.