Pokaż galerięŹródło: Mario Houben / CSM / Shutterstock

Jennifer Lopez Z powrotem na scenę! Piosenkarka, lat 53, wyszła na scenę na koncercie charytatywnym LuisaViaRoma dla UNICEF w Capri we Włoszech w sobotę 30 lipca. I jak zwykle piosenkarka kołysała seksownym zespołem, składającym się z przyciętej bluzki w paski w panterkę, dopasowanych spodni i kokardki. Wydał dużą liczbę ciosów wrzaskiemu tłumu. Uderzyła w każdy ruch wykonując taneczną wersję „If You Had My Love” w jednym klipie, który brzmiał jak kawałek z taneczną piosenką z lat 90. „What Is Love?” Później wyglądała, jakby zdjęła ubranie, by uzyskać wypolerowany, lśniący wygląd, gdy śpiewała swoją piosenkę „Dance Again”.

Odbywająca się w La Certosa di San Giacomo szósta doroczna parada ma na celu zebranie funduszy na projekty UNICEF na całym świecie – szczególnie na Ukrainie w czasie wojny z Rosją. Jennifer nie jest pierwszą wielką gwiazdą, która wystąpiła na ceremonii: wśród gwiazd, które pojawiły się w przeszłości Katy Perry A John legendaObok Andrea BocelliA Ricky MartinA Ellie Goulding. Dua Lipa LuisaViaRoma tematem kolejnej uroczystości w Saint Barths w styczniu ubiegłego roku.

Powrót Jen na scenę to ślub w Las Vegas i miesiąc miodowy w Paryżu z nowym mężem Ben Affleck, 49! Para zanurzyła się w scenach miasta miłości z czwórką swoich dzieci, w tym bliźniakami powyższe A Amy14 lat i córki Fioletowyi 16 i Serafina13. Nagrodzony Oscarem mieszkaniec Bronxu wyglądał lepiej niż kiedykolwiek, gdy wyszedł w szykowne stroje na podróż, w tym kilka romantycznych kolacji w niektórych nowo otwartych hotspotach miasta.

Ben wrócił do Los Angeles w zeszłym tygodniu, aby ogłosić, że wraz z nim ponownie wcieli się w rolę Batmana w serialu DC Jason Momoa‘s Aquaman. Jednak Jennifer kontynuowała podróż do Włoch ze swoimi bliźniakami, przed jej zaplanowanym występem.

po benifer Nieoczekiwany ślub w NevadzieMówi się, że duet planuje jeszcze większy związek, aby uczcić ich związek z przyjaciółmi i rodziną w Rozległa posiadłość Bena w Gruzji. 87-akrowa posiadłość nad jeziorem to Raysboro, zaledwie godzinę drogi od historycznej Savannah, i obejmuje trzy domy: główną rezydencję, Oyster House o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych i domek. Poinformowano również, że Jennifer Wynajęty planista wydarzeń Colin Qui Aby poprowadzić wielodniowe wydarzenie, per Szósta strona.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.