Wieczór panieński Zwiększa ryzyko emocjonalne Sezon 19. Nie ma ani jednej kobiety szukającej miłości, jest dwa. Gabe Wendy A Rachel Rikia nagłówki Wieczór panieński Sezon 19 razem od początku do końca, pierwszy tego rodzaju w serialu. Hollywood na żywo Rozmawiaj wyłącznie z gospodarzem Jesse Palmer O dużych zmianach w serialu związanych z sezonem panieńskim.

Jesse Palmer
Jesse Palmer z Gabe i Rachel. (ABC)

„To bezprecedensowe. To historia, jak wspomniałem. Mamy dwóch kawalerów, którzy przez cały sezon chodzą obok siebie, więc zobaczymy dwie historie miłosne, ale dwie zupełnie inne podróże” – powiedział Jesse. Hollywood na żywo Na Letnim Programie Dziennikarstwa ABC. „Na początku nie wiedzieliśmy, jak to zadziała, ponieważ po prostu wcześniej tego nie robiliśmy. Gabe i Rachel zasługują na wielkie uznanie. Podejmują wiele bardzo trudnych decyzji. Prowadzą wiele bardzo trudnych rozmów , wychodzą poza scenariusz, ustalają własne zasady i niejako prowadzą paradę na niezbadanych wodach, jak wszyscy idziemy drogą, idziemy w podróż.

Dodał: „Magicznie, ta formuła jakoś zadziałała. Będzie wiele rzeczy, których ludzie nigdy wcześniej nie widzieli. Jestem naprawdę podekscytowany, ponieważ myślę, że Bachelor Nation będzie tak zdziwiony, jak to wszystko się wydarzyło”.

Kiedy ABC ogłosiło, że w sezonie 19 będzie dwóch kawalerów, wielu fanów obawiało się, że Gabe i Rachel będą konkurować ze sobą o miłość. Jesse zapewnił, że wcale tak nie będzie.

„Wielkim tematem tego sezonu i być może najważniejszą rzeczą jest to, że dwaj przyjaciele wspierają się nawzajem” – powiedział Jesse. „Po raz kolejny widziałem to niezachwiane wsparcie podczas Podwójne zerwanie na Islandii z Clayton [Echard]. Myślę, że to był ogromny powód, dla którego tak wielu ludzi, którzy mieli tak wielu fanów w domu, chciało dać im tę szansę. Oczywiście nikt nie wie, że w tę podróż będą podróżować razem. Ale ponieważ jest to nowy format i niezbadane wody, Gabe i Rachel wpadają w sytuacje, których nigdy się nie spodziewali. Muszą polegać na tej przyjaźni, ich związku i ich wspólnym związku, aby pomóc przetrwać to wszystko. To ogromny temat na ten sezon. Nie konkurują ze sobą o mężczyzn, ale wspierają się podczas podróży.”

Swatanie dwóch kawalerów było „dzikim” scenariuszem dla gospodarza, ale w rzeczywistości pomogło poznać Rachel i Gabe’a osobiście. „Miałem z nimi taki związek, będąc tam z nimi podczas sezonu Clayton. Byłem w islandzkiej operze podczas niszczycielskiego podwójnego rozpadu i imprezy Rose from Hell i to było takie bolesne. Mówiłem to już wcześniej [about] Jak bardzo obie kobiety zasługują na tę szansę znalezienia miłości. Więc samo bycie tam dla nich i naprawdę mam nadzieję, że próbuję pomóc im w znalezieniu ich jednego, było dla mnie innym kapeluszem, który czułem, jakbym nosił tym razem” – powiedział Jesse.

Gaby Rachel
Gabe i Rachel podczas premiery sezonu 19. (ABC)

Teraz to Wieczór panieński Biznes zaczął się od dwóch kawalerów, więc czy to może w przyszłości otworzyć drzwi dwóm kawalerom? „Myślę, że to zdecydowanie możliwe” – powiedział Jesse. Hollywood na żywo. „Ta seria była na antenie przez długi czas, a minęło już 20 lat, więc myślę, że zawsze wykonywali dobrą robotę, próbując odkryć siebie na nowo na różne sposoby i spróbować nowych rzeczy. przyszłość jest możliwa i nie mogę się doczekać, aby się dowiedzieć. Co się stanie dalej. Jestem bardzo podekscytowany, że Bachelor Nation zobaczy coś nowego, nowego, innego i będę mógł śledzić dwie z ich ulubieńców, Gabby i Rachel, w ich podróżach. To będzie wyjątkowe i ekscytujące”. Wieczór panieński Sezon 19 będzie emitowany w poniedziałek w ABC.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.