śliczni mali kłamcyPokaż galerięŹródło obrazu: HBO Max

Żegnaj palisander. Cześć Melwood. Little Liars: grzech pierworodny Koncentruje się na nowej grupie kłamców, którzy są owinięci śmiercionośną pięścią A. Nowy serial HBO Max miał premierę swoich pierwszych trzech odcinków 28 lipca i nie zawiódł. The Najnowsza łamigłówka Już tka splątaną sieć przeszłości i teraźniejszości. Oto podsumowanie pierwszych trzech odcinków:

Billy Madison
Billy Madison jako Imogen. (HBO maks.)

„PLL: Original Sin” Epizod 1: Mama Imogen umiera po tajemniczej wiadomości

Pierwszy odcinek rozpoczął się w Melwood 31 grudnia 1999 roku. Dziewczyna prosi o pomoc podczas koncertu Y2K. Kiedy dociera do grupy dziewczyn, dziewczyna o imieniu Sydney chce pomóc, ale jej przyjaciel Davey mówi jej, żeby tego nie robiła. Gdy zegar zbliża się i kończy rok 2000, dziewczyna skacze na śmierć na oczach wszystkich.

Szybko do 2022 r. Davey ma córkę o imieniu Imogen. Karen, była dziewczyna Imogen, zjawia się po kilka swoich rzeczy. Kiedy Karen weszła, Davy wręczył kopertę z jej nazwiskiem, zaznaczoną na czerwono. W kopercie znajduje się ulotka na rok 2000. Davy jest wyraźnie przestraszony.

“Zniknął, ale nie został zapomniany. Nie można wiecznie ignorować przeszłości. Odliczanie trwa” – czytamy w notatce.

W środku kłótni z Karen, Imogen słyszy dźwięki dochodzące z zewnątrz jej pokoju. Imogen znajduje martwą matkę w wannie pełnej krwi. Karen wbiega na podwórko z krzykiem.

Miesiąc później Imogen mieszka teraz ze swoją przyjaciółką Tabi i matką. Kiedy Tabby i Imogen idą oddać klucz w domu Imogen, A czeka za drzwiami.

To oficjalnie Tydzień Duchowy w szkole. Karen martwi się o Imogen, ale szepcze: „Nikt nie chce tutaj twojego tragicznego ciężarnego tyłka”. Mysz zastraszana przez Karen wpada na Noah. Noah musi codziennie rano poddawać się testowi na obecność narkotyków i ma urządzenie do monitorowania kostki.

Noa otrzymuje wiadomość tekstową z nieznanego numeru, a pozostali również zaczynają otrzymywać podobne zaszyfrowane wiadomości. Podczas zajęć Imogen widzi A z okna. Tymczasem Varane przejmuje prowadzenie czarny łabędź Bardziej niż Karen, która w zamian czuje się zgorzkniała i rasistowska. Varane dzwoni do swojej matki, która pracuje w Strode, Prescott i Ripley & Associates (!) i pyta, czy rzeczywiście przyjdzie na ten występ, ponieważ rzadko przychodzi do pracy w szkole.

Po zapytaniu Imogen, co by zrobiła z dzieckiem, spanikowała i poszła do pielęgniarki. Chcesz pozbyć się dziecka. Imogen i jej matka planowały wspólne wychowanie dziecka, ale teraz tak się nie stało. Ojciec nie pomoże, więc chce aborcji. Pielęgniarka potwierdza, że ​​Imogen jest w szóstym miesiącu ciąży. Za późno na aborcję.

Oprócz testów narkotykowych i monitorowania kostki, NOAA musi również wykonywać prace społeczne. Ojcem Karen jest nadinspektor szeryfa Beasley. Jednak nie sprawuje zbyt dużego nadzoru. Noah odkrywa, że ​​szeryf Beasley i uczeń wykonują niewłaściwą pracę w samochodzie.

Przed pójściem do pracy, Tabby szuka kamery, którą umieściła w szatni chłopców, która pokazuje bardzo nagich mężczyzn. W kinie jego szef Wes jest ewidentnie kompletnym instrumentem. Proponuje jej podwiezienie do domu, ale wygląda na to, że tam będzie złapał mnie. Zatrzymuje samochód i zaczyna próbować i wykonywać ruchy. Na szczęście oboje dostrzegają plany psującego Wesa.

Imogen wraca do domu i sprawdza rzeczy matki. Odnajduje ulotkę, którą jej matka otrzymała tuż przed śmiercią. Karen nadal sprawia Imogen kłopoty, a nawet zwraca się o tym do menedżera. Imogen mierzy się z Karin na oczach wszystkich w stołówce. Imogen obiecuje, że nigdzie się nie wybiera. W rzeczywistości sama nominuje się na Królową Duszy.

Widać, że Varane jest najlepszą baletnicą, ale skrywa pewien sekret. Ma skoliozę. Madame Jerry twierdzi, że utrzymuje tajemnicę Varane. podczas ćwiczeń dla czarny łabędź Samotny w szkole Varane zauważył, że obserwuje ją A. Podczas kolacji Imogen przynosi ulotkę swojej matki. Nie ma pojęcia, dlaczego jej matka popełniła samobójstwo. „Nigdy mnie tak nie zostawisz” – mówi.

Woźny odkrywa kryjówkę A na kampusie szkolnym. Próbuje zadzwonić do burmistrza, ale A podcina mu kark, zanim ma szansę. Woźny stał się pierwszą (ale prawdopodobnie drugą) ofiarą „A”. Następnego dnia plakaty Karen zostały zniszczone. Imogen i Tabi od razu wierzą, że sprawcą jest Karin. Karen następnie znajduje martwą mysz w swojej torbie, a wszystkie oczy są zwrócone na mysz. Noa ma pozytywny wynik testu na marihuanę, a Karen skaleczyła się w stopę żyletką w butach baletowych. Na miejscu oskarża Farana.

Wszystkie dziewczyny są zatrzymane. W tym momencie wszyscy obmyślili plan wyeliminowania Karen. „Myślę, że powinniśmy zabić Karen Beasley” – stwierdziła Imogen.

„PLL: Original Sin” Odcinek 2: Karen Beasley umiera

Sześć miesięcy temu Karen i Imogen były przyjaciółkami. Sprawy przybierają obrót na przyjęciu u Karen, kiedy Kelly mówi jej, że Greg i Imogen się pocałowali. Greg obwiniał Imogenę. Karen nie mogła uwierzyć Imogen i wyrzuciła ją z imprezy.

Imogen wyjawia dziewczynom, że jest nagranie z przyjęcia Karin i może ją zniszczyć. Muszą tylko wrócić do domu Imogen po telefon z nagraniem. Karen była całkowicie zmarnowana w filmie i powiedziała kilka rzeczy, których nie powinna była mówić. Wszystkie dziewczyny zdecydowały, że Karin należy trochę obniżyć, ale Imogen się waha. Myślisz, że to może być zły pomysł.

Maya Revico
Maya Revico jako Noe. (HBO maks.)

A wysyła dziewczynom filmy pokazujące, że to on jest winowajcą wszystkiego, co przydarzyło się Karen, ale nadal uważają, że za tym stoi Karen. Dziewczyny dyskutują, co dalej. Dla Varane nie ma wątpliwości. Muszą się zemścić.

Wieczór filmowy w kinie to sposób na promowanie serii Spirit Queen przez Imogen i upadek Karen. Wideo Karen krąży przed wszystkimi kolegami. Pijana opowiada o Imogen i swoim życiu seksualnym z Gregiem. Upokorzona Karen wybiega ze sceny.

Wes przygotowuje się do ukarania Chipa, współpracownika Tabby, gdy Tabby ujawnia, że ​​to jej film. Wes wygodnie odsyła Chipa, aby mógł sam porozmawiać z Tabby. Wes jest gotów pozwolić, by to ją zepsuło i zaproponować, że jej to podaruje w przeciwnym razie jedź do domu.

Karen i Imogen spotykają się na cmentarzu. Imogen wyjaśnia, w jaki sposób zdobyła film. Wróciła do domu i zobaczyła, jak Tyler filmuje Karen. Imogen mówi Karin, że zabrała telefon Tylerowi, zanim Karen zrobiła cokolwiek innego, czego żałuje. Karin jest zła, ponieważ Imogen przez cały czas trzymała wideo. „Wiedziałam, że pewnego dnia możesz użyć tego, by mnie zranić”, mówi wściekła Karen. Tymczasem A obserwuje ich na cmentarzu.

W zaskakującym ruchu Karen mówi dyrektorce, że zniszczyła plakaty Tygodnia Duchów i nie bierze udziału w wyścigu Królowej Duchów. Okazuje się, że Kelly udaje Karen. To wszystko jest częścią spisku, który ma sprawić, że Imogen tańczy. oni mają curryPlany inspirowane Imogen.

Tabi przekonuje wszystkie dziewczyny do wspólnego tańca. Więc Noah musi iść po uzyskaniu pozwolenia od szeryfa Beasleya. Wszystko idzie gładko dla dziewczyn, dopóki Imogen nie zostanie nazwana Królową Duszy. Podczas koronacji dziewczyny zauważyły ​​na krokwiach Karen i wiadro z czerwoną farbą. Nagle Imogen A. Karen i A zauważyli walkę, zanim A zepchnął Karen przez krokwie. Imogen została stojąca obok ciała Karin.

A natychmiast wysyła im SMS-a: „Aby być uczciwym, bądź uczciwy. Jeden tyran. Jeszcze pięć. Zachowaj spokój o mnie lub o tobie.

„PLL: Original Sin” Epizod 3: Śmierć Karen wywołuje fale szoku

Zrozumiałe, że dziewczyny boją się śmierci Karen. Imogen przysięga, że ​​widziała Karin w krokwiach i A. „On to pchnął” — mówi Imogen. Wszyscy zdali sobie sprawę, że widzieli już tę przerażającą zamaskowaną osobę. „Nie upadła. Została zabita” – dodaje Imogen.

Mallory Bechtel
Mallory Bechtel gra Kelly i Karen. (HBO maks.)

Ale na razie dziewczyny milczą o wizji A i dlaczego Karen była na krokwiach. Kelly zaczyna się zastanawiać, czy Karen się zabiła. Jej ojciec chciał wiedzieć, dlaczego to mógł być pomysł, i otworzył drzwi na oścież.

Matka Tabby pamięta noc, kiedy Angela Waters zeskoczyła z krokwi na koncercie Y2K. Dziewczyny czuły się potem winne, ale nie czuły się na tyle winne, by zadzwonić na policję.

Imogen zaczyna się zastanawiać, czy Karen kiedykolwiek próbowała ją wrobić. Imogen wie, że Karen została popchnięta przez A. Dziewczyny rozważają spełnienie żądań A w nadziei, że to wszystko minie. Imogen wyjawia Tabby, że jej matka napisała literę A krwią na ścianie w łazience. Zaczyna łączyć kropki i jest zdeterminowana, aby dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się na imprezie Y2K.

Dziewczyny zostają wezwane do gabinetu dyrektora w związku z nagraniem Karen. Szeryf Beasley pragnie krwi, a Varane natychmiast mówi mu, że jego córka była tyranem. Imogen wspomina o wiadrze, ale szeryf Beasley mówi, że na miejscu zdarzenia nie znaleziono wiadra. Grozi dziewczynom i mówi, że zrobi wszystko, aby wszcząć z nimi śledztwo karne.

Wszystkie mamy mają spotkanie i na początku nie sądzą, że to przypadek, że to wszystko dzieje się z ich córkami. Niestety, teraz chowają głowy w piasek. W międzyczasie Imogen kopie i natrafia na artykuł o zwłokach nieletnich znalezionych w magazynach w Starym Porcie.

Imogen idzie do magazynu, w którym zginęła Angela i odkrywa dla niej kapliczkę. Słyszy coś na zewnątrz i szybko chowa się w ciężarówce. że to. Prawie ją złapał, ale psy go rozproszyły. Tabby dołącza do Imogen i są zaskoczeni pojawieniem się matki Tabby. Y2K Party wyjaśnia, co stało się z Angelą. Mówi, że Angela została „uszkodzona w sposób, którego nie możemy sobie wyobrazić”.

Tabby zdecydowanie okłamuje swoją mamę, że ma tylko jedną kopię filmu. Chip nie zawiera pendrive’a. Kiedy poszedł obejrzeć salon, jej już nie było. Okazuje się, że Wes ma na swoim miejscu pendrive. Jak wygodnie. Wes ma ochotę na wieczór filmowy i kolację z Tabby, która wciąż jest nastolatką. Tabby zdecydowanie czuje się dobrze, więc szybko znajdź swój pendrive, zanim się odwróci.

Szeryf Beasley stara się, aby Noah zauważył jej przyjaciół, zwłaszcza Imogen i Tabby. Noah przedstawia pomysł Sharifa Myszowi i Varane. Noah nie ma zbyt wielu opcji, biorąc pod uwagę jej sytuację. Jej chłopak przychodzi do niej później i przeprasza, że ​​oskarża ją o używanie narkotyków. Wyjawia, że ​​tak naprawdę nigdy nie brała narkotyków. W noc, kiedy została aresztowana, okryła matkę.

Imogen uważa, że ​​pójście na pogrzeb Karen to dobry pomysł. Kiedy matka Karen musi zostać odebrana, krzyczy na Imogen na oczach wszystkich. Imogen szybko opuszcza kościół. Tabby mówi wszystkim, że ma pendrive i jest gotowa cofnąć wideo. Dziewczyny spotykają się. Tymczasem szeryf Beasley ma przerażające plany wobec dziewczyn. Chce ich wydalić i wsadzić do więzienia. „Będą żałować, że nie zginęli” – przysięga.

Rodzice i córki biorą udział w spotkaniu dyscyplinarnym, które określi ich los w szkole. Dyrektor przychodzi na zajęcia, aby ogłosić odroczenie decyzji. Kelly przyszedł do niego i przyznał, że Karen była w krokwiach z zamiarem skrzywdzenia Imogen. Wszystkie dziewczyny dostają to szlaban.

Po tej bliskiej rozmowie matka Tabby informuje inne mamy o tym, co wiedzą dziewczyny i ulotki. Imogen zastanawia się, czego matki im nie mówią. Później podziękował Imogen Kelly za powiedzenie kierownikowi prawdy o Karen. Kelly przyznaje, że to był jej pomysł, aby Karen tam pojechała, więc czuje się niesamowicie winna. Dziewczyny pożegnały się z Karen przy jej grobie, ale (A) jeszcze z nimi nie skończył. dopiero zacząłem.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.