Ostrzeżenie: ta historia zawiera spoilery dotyczące chłopcy trzeci sezon.

Skończyły się czasy walki Billy’ego Butchera?

chłopcyodważny przywódca (Karl UrbanDostał szokującą diagnozę W ostatnim trzecim sezonie: Umiera po zażyciu zbyt wielu dawek Temp V.

„Spróbowanie większej ilości leczenia znacznie wpłynie na jakość życia, bez konieczności wydłużania czasu, który masz” – mówi lekarz Boucherowi.

Kiedy Butcher pyta, ile czasu mu zostało, lekarz odpowiada: „Miesiące. 12, 18 na zewnątrz”.

Chociaż wiedzieliśmy, że ten wyrok śmierci przyszedł dzięki ostrzeżeniu Starlight (Erin Moriarty), wciąż mieliśmy nadzieję, że rzeźnik nie ulegnie śmiertelnym skutkom ubocznym leku. Pomimo złych prognoz Butcher nie wydaje się całkiem gotowy, aby zrezygnować z walki z superbohaterem, gdy mówi swoim przyjaciołom, że kongresmenka Victoria Newman (Claudia Doumit), zabójczy sup, kandydujący teraz na wiceprezydenta, „zdecydowanie powinien odejść”.

To zdecydowanie przygotowuje grunt pod czwarty sezon, który został ogłoszony w czerwcu. Zwróciliśmy się więc do Carla, aby uzyskać odpowiedzi na temat tego, co czeka naszego ulubionego Brytyjczyka, który nienawidzi naszego bohatera – i wydawał się tak samo podekscytowany jak reszta z nas. na kolejną ratę.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.