Pokaż galerięŹródło zdjęcia: Rick Davis / SplashNews.com

Kate Beckinsale Zdecydowanie wie, jak zadzwonić w swoje urodziny. Brytyjska bomba świętowała swoje 49. okrążenie Słońca bezczelnym postem na Instagramie w sobotę, 30 lipca. Stała na sofie przed balonami pisząc swoje imię, Piekło Aktorka miała na sobie czarną bieliznę, przycięty top Clash i zestaw czarnych skórzanych butów bojowych do kolan. Drugi strzał uchwycił ją w powietrzu, skacząc na koleżankę leżącą na kanapie, do której napisała: „Wcześniej na Love Island”.

Wielkie Boże Narodzenie nadchodzi po tym, jak piękno wywołało romantyczne plotki Jason Momoa po Wyglądało to tak wygodnie Na afterparty Oscarów w marcu. The Aquaman Gwiazda nawet owinęła swoją kurtkę wokół aktorki, rozmawiając na zewnątrz. Jednak Jason szybko odrzucił spekulacje, że ruch był tylko przyjaznym gestem. — To było lekkomyślne — powiedział Jason. dodatkowyO plotkach o randkach. „Rozmawiam z kobietą o jej kraju… robiłem to w Anglii Aquaman 2. Wszyscy są jak: „Czy umawiasz się na randki?” Nie? Nie. To była rycerskość, kobieta była fajna”.

Upierał się, że on i Kate „w ogóle nie są razem”, ale dodał, że aktorka była „bardzo miła”. Wyjaśnił: “Byłem bardzo miły, po prostu dżentelmen. Teraz nie oddaję nikomu mojego płaszcza! “Oczywiście plotki nabrały rozpędu, ponieważ Jason i jego była żona, Lisa Bonetogłosić to Rozpadali się Po 17 latach razem i pięciu latach małżeństwa.

Tymczasem Kate zachwycała się swoją córką Lily Mo Shen I rozwijająca się kariera filmowa 23-latka. Pomysłowość, którą Kate dzieli ze swoim ex Michael Shinzostał niedawno oznaczony obok niego Nicolas Cage w Ciężar ogromnego talentu jest nie do zniesienia. aleA Kate pilnuje, by nie uniknąć pułapek matki scenicznej. „Nie dzwonię do niej i nie mówię jej: „Teraz mam perłę mądrości, szykuj się!”, powiedziała. ” ET w październiku 2021 r. „Bardzo ważne było dla mnie bycie bardzo niezależnym pod tym względem”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.