Źródło obrazu: SplashNews

Kate Hudson Zdumiony nowym zdjęciem bikini! 43-letnia aktorka miała na sobie białe dwuczęściowe figi z nadrukiem w kwiaty, gdy wygrzewała się na słońcu na łodzi na wysypisku zdjęć udostępnionym na Instagramie w czwartek, 7 lipca. miliony obserwujących, znany jako światowy symbol ciepłej Capri, słynącej z drzew cytrynowych.

The Jak stracić mężczyznę w 10 dni Aktorka lśniła w podróży, śmiejąc się u boku swojej słodkiej córki Rani Rose3. Jej mama jest równie cudowna Goldie HongWydawało się też, że 76-latka dołączyła do wakacji z synem Jeździec18 lat, i jej narzeczony Danny Fujikawa36. Na innym zdjęciu udostępnionym w poście Kate wyglądała bez makijażu z seksownymi, błyszczącymi ustami, kołysząc naturalną falę we włosach.

Kate Hudson kołysze czarne bikini. (Wiadomości powitalne)

The Założyciel Phabletex Często opowiada o swojej rutynie fitness i o tym, jak przygotowuje bikini na lato – ujawniając, że zaczyna się od środka. „Kiedy rozumiesz siebie i odnosisz się do tego, jak stać się fizycznie inteligentnym, szybko zdajesz sobie sprawę, że ideał, ideał, nie jest celem. [it is] Dobre samopoczucie w swoim ciele. „To prowadzi do pewności siebie, poczucia dopasowania i poczucia szczęścia” – powiedziała na Instagramie w 2019 roku. „Uwielbiam swój wygląd, ponieważ naprawdę ciężko pracuję” – powiedziała też.

Zdjęcia zebrały już ponad 100 000 polubień w ciągu zaledwie kilku godzin, a wielu jej przyjaciół pokazuje miłość w komentarzach! “Tęsknię za tobą piękna pani!” Przyjaciel Rita Wilson skomentował. Projektant „Kocham was” Jimmy Mizrahi I fundacja Kit Undergarments Foundation wlała się, a Rachel Zoe Powiedział: „Całkowity ulubieniec nieba i rodziny”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.