Kiki Palmer Nie pozwalając nikomu lekceważyć jej sukcesu.

23 lipca był użytkownikiem mediów społecznościowych ćwierkać Rozprzestrzenił się szeroko, twierdząc, że „popularność głównego nurtu” wśród nie aktorka i Zendaya Był to „jeden z najjaśniejszych przykładów tego, jak kolorystyka pojawiła się w Hollywood”. Tweet pojawił się po innym użytkowniku Twittera o imieniu Jordan Bell-Wyreżyserował „przełomową” rolę w filmie science fiction Kiki, chociaż 28-latek był Działa od dziecka.

Fani zaczęli debatować, czy kolorowanie odegrało rolę w karierach Kiki i Zendayi. Jedna osoba ćwierkanie To, co myśleli, było wartością netto Keke i Zendayi, dodając: „Keke odniosła główny sukces od początku swojej kariery. Musi być jedną z najlepiej opłacanych artystek w grze. kolorowanie. “

Jednak inny fan powiedział, że dwóch aktorek nie należy porównywać. „Nie wiem, dlaczego masz taką obsesję na punkcie porównywania ludzi”, użytkownik mediów społecznościowych Napisał. „Oboje pracowali najciężej, aby dostać się tam, gdzie są. Tak, Keke zasługuje na więcej, ale nie zostało to po prostu przekazane Zendayi. Porównanie ich karier zmniejsza sukces Keke i zmniejsza talent Zendayi”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.