Khloe Kardashian Baby nr 2 Dramat i Tristan w Grecji

nadążać Kardashianieniejasne cytaty.

Chloe Kardashian zabrał ją Historie na Instagramie Za przekazanie długiej wiadomości o byciu „wdzięcznym” za wzloty i upadki życia, mniej niż dwa tygodnie po tym, jak pojawiły się wiadomości, że Czekam na kolejne dziecko z Tristan Thompson.

„Bądź wdzięczny, że nie masz już wszystkiego, czego chcesz… Jeśli to zrobisz, na co możesz się spodziewać?” Opublikowano 24 lipca. „Bądź wdzięczny, gdy czegoś nie wiesz… ponieważ daje ci to możliwość nauczenia się”.

Kontynuowała: „Bądź wdzięczny za trudne czasy. W tych czasach rośniesz. Bądź wdzięczny za swoje ograniczenia. Ponieważ dają ci one możliwość poprawy”.

The inspirująca wiadomość Na tym się nie skończyło. W historii z wieloma slajdami, 38-letnia Chloe również podzieliła się tym, że należy być wdzięcznym za „błędy”, ponieważ „nauczą cię cennych lekcji”.

„Łatwo jest być wdzięcznym za dobro” – kontynuowała wiadomość. „Życie pełne spełnienia przychodzi do tych, którzy są również wdzięczni za niepowodzenia. Wdzięczność może zmienić się w negatywną w pozytywną. Znajdź sposób, aby być wdzięcznym za swoje problemy, a mogą one stać się Twoim błogosławieństwem”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.