Kris Jenner Nikt do osądzenia.

Podczas ostatniego wywiadu podcastowego matki Kardashian zostały zapytane, jak się czują, gdy ich córki mają dzieci nieślubne. Krótka odpowiedź? Jest „tu dla nich” bez względu na wszystko.

Temat został poruszony, gdy Kris omawiała swoje małżeństwo z 1978 roku z Robert Kardashian Pamięta, że ​​zaszła w ciążę z córką Kourtney Kardashian Miesiąc miodowy.

„Dostałam Kourtney po dziewięciu miesiącach, dwóch tygodniach i dwóch dniach”, powiedziała w iHeartRadio. Podcast Marthy Stewart 6 lipca “Wiem o tym, ponieważ wszystkie armeńskie panie prawdopodobnie liczyły… Obiecuję, że zaszłam w ciążę podczas miesiąca miodowego. Wiesz, to były czasy, kiedy byłam – jestem bardzo staromodna”.

Gospodarz Marta Stewart Następnie zapytała, jak to jest, „kiedy twoje córki wychodzą i zachodzą w ciążę z mężczyznami, którzy nie są ich mężami”, mówiąc: „Wyewoluowałeś, prawda?”.

„Myślę, że tak” – odpowiedział Chris, 66 lat. „Dostaję coraz więcej zrozumienia. Dostaję to, co dla tego pokolenia – a mam teraz wiele pokoleń w mojej rodzinie – myślę, że jest duża różnica wieku”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.