Kyle Richards Jest już pod ostrzałem do następnego odcinka Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills.

Bravo niedawno rzucił okiem na odcinek z 6 lipca, podczas którego Erica Jane– do którego też strzelali fani – Piraci Bufet Garcel14-letni syn jaxi prosi go, aby „wyjął pierdolę” z przyjęcia urodzinowego swojej matki.

Dorit Kemsley Była świadkiem z pierwszej ręki pozornie odurzonego zachowania i chociaż powiedziała, że ​​komentarze Eryki sprawiły, że „odczuwało ból brzucha” podczas spowiedzi, później widziano ją śmiejącą się z niej z Kyle’em.

To nie jest zabawne, ale jest zabawne” – mówi Kyle, po czym zaczyna swoje wyznanie, dodając: „Eryka, którą znamy przez te wszystkie lata, miała wiele do zrobienia, więc widząc tę ​​jej stronę – bardziej otwartą i szczerą – nawet jeśli nie zawsze pokazuje się z jak najlepszej strony. Dla niej on jest przynajmniej prawdziwy.

Mężowie Kyle’a i Dorit poparli również „uczciwą” decyzję Eriki o wykluczeniu jednego z jej dzieci Mauricio Umanski Nazywa się to „świetnym” i Paweł „BK” Kimsley Twierdzenie, że Erica ma prawo „eksplodować”, nawet jeśli wspomniana eksplozja wymaga komentarzy, które skierowała do Jaxa A To, co miała z najstarszym synem Garcela, Oliver– Kto, powiedzia B.K. Erica próbowała wybuchnąć.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.