Kylie JennerPokaż galerięŹródło zdjęcia: Chelsea Lauren / Shutterstock

Kylie Jenner Roszczenia zamknięte przez TikToker o nazwie Pablo Tamayo Kto twierdził, że dostarczył do domu gwiazdy reality show W filmie w środę, 6 lipca, Pablo podzielił się swoją historią o zarzutach, które dostarczył Instacart do domu Kylie, ale biznesmen kosmetyczny odpowiedział, mówiąc, że skłamał na temat wielu szczegółów w od tego czasu usunięte komentarze. Teraz w TikTok, według mi! Aktualności.

Umieść tweeta

Nie mogę tego zrobić, właśnie podałam Kylie Jenner😭😭

♬ Oryginalny dźwięk – Pablo Tamayo

W filmie Pabla podał szczegóły niespodzianki, kiedy dowiedział się, że jest dostarczany do domu Kylie. „To zamówienie za 12 dolarów na pieprzoną pepperoni. Ta suka mogła mi zapłacić więcej. Powiedział, zanim pokazał dom z zewnątrz, dostarczając zakupy komuś za bramą.

Gdy Pablo kontynuuje, stawia zarzuty, że zajrzał do domu Kylie, w tym rzekomo podsłuchany Jej pięciomiesięczny syn. Powiedział: „To tak: ‘Chodź ze mną tylko po to, żeby go tam przyprowadzić’”. Dosłownie chodzę z nim. Brama zamyka się za mną. Idę tą małą ścieżką jak rzeka poniżej, a potem zostawiam ją przy frontowych drzwiach. przyjechać do Spójrz na cały dom. Widzę tych wszystkich pomocników. Wszystkie te pokojówki ** t. Nie widziałem Kylie. nie widziałem [Kylie’s daughter] burzaAle przysięgam, że słyszałem płacz dziecka.

@Kylie Jenner

Jestem przekonany, że albo kochasz majonez, albo absolutnie go nienawidzisz

♬ Oryginalny dźwięk – Kylie Jenner

Od czasu publikacji klip zebrał ponad dwa miliony wyświetleń, ale Kylie odpowiedziała na niektóre zarzuty wysunięte przez dostawcę we własnym klipie. Wydawało się, że odnosi się do niego, kiedy opublikowała jej wideo robienie kanapki? Z tym dostarczonym pepperoni. „Jeśli nie wiesz, o czym mówię, śmiało” – napisała w podpisie do filmu.

Usunięty komentarz odnosił się do niektórych bardziej szczegółowych twierdzeń, które Pabloe przedstawił w swoim filmie. “Nikt nie wychodzi z bramy! Rzeka? Żadna rzeka. Kłamstwo, aby zwrócić na siebie uwagę, ociera mnie w niewłaściwy sposób, przepraszam” – napisała zgodnie z mi! Aktualności. “Nie zamówiłem tego sam.! Został przechylony przez aplikację. Kłamałem też, że patrzę przez okna i słyszę płacz mojego syna.?”

Kylie odpowiedziała TikTokerowi, który dostarczył Instacart do jej domu. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Od czasu kontrowersji Pablo nie odpowiedział, ale wielu fanów skomentowało jego filmy, zauważając, że zadzwoniła do niego Kylie. . wspólny wideo Odpowiedz Kylie Rozłóż pepperoni Na Instagramie Story z klipem, na którym wchodzi w interakcję przed zdjęciami.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.