Kylie JennerPokaż galerięŹródło obrazu: SplashNews

Kylie Jenner, 24, zachwyciła swoich fanów na Instagramie 29 lipca, kiedy opublikowała dwa nowe seksowne zdjęcia z nią! Na epickich ujęciach potentat makijażu miał na sobie białą sukienkę, leżąc na łóżku z białymi kocami i różowym brokatem. Jej włosy były długie i ciemne, a jej oczy były zamknięte w jednym z nich.

Skomentowała post „Wstań i zabłyśnij”, odnosząc się do trzech słów, które zaśpiewała dziecku burzateraz 4, w wideo Co stało się wirusowe w 2019 roku. Gdy udostępniła zdjęcia, jej obserwatorzy nie zajęło im dużo czasu, aby je ukończyć i wyrazić swój entuzjazm dla klejnotu. „Wow”, jeden wyznawca napisał prosto, ale skutecznie, podczas gdy inny napisał: „OMG Kylie!”

Zanim Kylie opublikowała swoje najnowsze zdjęcie, powiedziała Nagłówki gazet zamknąć Kylie pływać, linia strojów kąpielowych ogłoszona w zeszłym roku. Chociaż nie potwierdziło to w tym czasie zamknięcia, fani zauważyli, że strona nie była aktualizowana od jakiegoś czasu, a uzyskane przez nią dokumenty słońce Zauważył, że zespół prawny Kylie „porzucił” markę. Jeden ze zeskanowanych plików PDF wskazuje, że zgłoszenie znaku towarowego z maja 2021 r. zostało oznaczone jako „MARTWY / ZGŁOSZENIE / ODRZUCONE / ODRZUCONE LUB NIEPRAWIDŁOWE”.

Kylie Jenner
Kylie Jenner ma na sobie kolejną łatwą do noszenia sukienkę podczas poprzedniego wyjścia. (Wiadomości powitalne)

Kylie porzuciła produkty ze swojej kolekcji strojów kąpielowych w sierpniu 2021 roku. Była to część tego, co opisała jako kolekcję kapsułową i zawierała jasne kolory, takie jak pomarańczowy, żółty i fuksja. Zabrała się na Instagram na linii, aby podzielić się przyciągającymi wzrok zdjęciami swoich stylizacji modelowania z marki. Jeden był pomarańczowym kawałkiem z wycięciami, a drugi żółto-różowym kawałkiem z wycięciami.

Każdy styl wyglądał świetnie na Kylie, ale otrzymał mieszane recenzje od fanów. Jakość i dopasowanie elementów wyraźnie nie były zadowalające dla wielu kupujących, ale w szczególności jeden fan wyraził chęć zakupu drugiej linii. “Powinni byli zrobić jeszcze jedną kroplę. Po pierwszej katastrofie pojawiła się ciekawość, czy będzie lepiej. Powinien to wykorzystać, a następnie się wycofać. “

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.