Pokaż galerięŹródło obrazu: Mega


może być okładem dla Kylie JennerLinia pływacka Kylie. 25-letnia gwiazda reality show nie promowała marki w mediach społecznościowych od dłuższego czasu, a fani EagleAid to zauważyli. Lokalizacja Od jakiegoś czasu nie dodano żadnego nowego produktu. Poza tym uzyskane przez niego dokumenty słońce Zauważając, że zespół prawny Kylie „porzucił” znak towarowy. Jeden ze zeskanowanych plików PDF wskazuje, że zgłoszenie znaku towarowego z maja 2021 r. zostało oznaczone jako „MARTWY / ZGŁOSZENIE / ODRZUCONE / ODRZUCONE LUB NIEPRAWIDŁOWE”.

Po miesiącach dokuczania Kylie wreszcie Zrzuciła linię Kylie Swim 21 sierpnia z koordynacją zbiórki kapsuł. Kolory i fasony były gotowe na lato, z jasnożółtym, pomarańczowym, a także fuksji ombre. Kylie Swim wprowadziła również modne kroje, w tym jednoczęściowy jednoczęściowy krzyż i monokini w stylu biustu. Linia strojów kąpielowych otrzymała jednak mieszane recenzje, a niektórzy fani są „rozczarowani” pozornym zamknięciem, zgodnie z wątkiem Reddit.

Wkrótce po wydaniu czcionka otrzymała mieszane recenzje pod względem jakości i dopasowania – być może jest to jeden z powodów cichego skrętu czcionki. Jednak jeden fan chciał, aby Kylie rozstała się z drugim zestawem, aby dać ludziom możliwość ponownego wypróbowania Kylie Swim. “Powinni byli zrobić jeszcze jedną kroplę. Po pierwszej katastrofie pojawiła się ciekawość, czy będzie lepiej. Powinien to wykorzystać, a następnie się wycofać. “

Wkrótce po premierze Kylie Swim pojawiły się doniesienia, że ​​dyrektor generalny kosmetyków spodziewa się drugiego dziecka ze swoim chłopakiem Travis ScottA 31. Gwiazda najwyraźniej spowolniła promocję, kiedy zajęła się ciążą, a konto Kylie Swim na Instagramie pokazuje tylko ograniczoną liczbę postów – ostatni był około dwa miesiące temu, w czerwcu.

Nie jest pierwszą siostrą Kardashian-Jenner, która wypuściła linkę do pływania: Kim Kardashian41 lat, poszerzyła popularną markę SKIMS o duży wybór Wymieszaj i dopasuj wodę w kwietniu. Linia obejmująca całe ciało oferuje wszystko, od mikrobikini po szorty, motocyklistów z pełnym zakryciem, crop topy i, od niedawna, wypuścił metalowy zestaw W sam raz na lato. Chloe Kardashian A Emma GradyUruchomiono również program Good American Swimming, który został uruchomiony w 2020 roku.

Oprócz Kylie Swim, Kylie jest właścicielem wielu innych odnoszących sukcesy firm, w tym oddzielnych Kylie Cosmetics i Kylie Swim. W trakcie swojej drugiej ciąży przedsiębiorca wprowadziła również markę dla niemowląt Kylie Baby.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.