Lisa Marie Presley i Benjamin KeoughPokaż galerięŹródło zdjęcia: MediaPunch / Shutterstock

Wieczna więź. Lisa Marie Presley54 lata, mija dwa lata od utraty syna Benjamin Keough Z wzruszającym hołdem na Instagramie 12 lipca 2022 r. W swojej wiadomości Elvis Presley Jedyna córka ujawniła, że ​​duet matka i syn mają identyczne tatuaże przed jego śmiercią w 2020 roku. Para zdecydowała się dopasować do celtyckiej dekady wieczności, która symbolizuje niekończącą się więź.

Lisa Marie Penn czule wspomniała o udostępnieniu migawki tatuaży i napisała: „Kilka lat temu, w Dzień Matki, nałożyliśmy z synem na stopy identyczne tatuaże”.

Wyjaśniła, że ​​para starannie wybrała projekty. “Jest to celtycki węzeł nieśmiertelności. Symbolizuje, że będziemy komunikować się na zawsze. Starannie wybraliśmy go, aby reprezentował naszą wieczną miłość i naszą wieczną więź.”

Był to szczególnie poruszający post, upamiętniający dwuletnią rocznicę śmiertelnej rany postrzałowej Benjamina 12 lipca 2020 r. W jego domu w Calabasas w Kalifornii. Miał zaledwie 27 lat. Benjamin został ułożony na czerwono w Graceland ze swoim słynnym dziadkiem i kilkoma innymi Presleyami.

Lisa Marie Presley i Riley Keough
Lisa Marie Presley i jej syn Benjamin Keough występują razem na premierze musicalu The Elvis Experience w Las Vegas 23 kwietnia 2015 r. (MediaPunch / Shutterstock)

jego siostra Riley Keough Dzień był również naznaczony emocjonalnym wpisem. „Nie ma godziny, w której nie myślę o tobie i tęsknię za tobą” – napisała razem z nimi, uśmiechając się razem. “Minęły dwa lata odkąd odszedłeś i nadal nie mogę uwierzyć, że cię tu nie ma. Jesteś taki kochany Ben Ben.”

W październiku zeszłego roku Riley przypomniała sobie swojego „najlepszego przyjaciela” w swoje 29. urodziny. “Tęsknię za tobą przez cały dzień każdego dnia mój najlepszy przyjacielu. Właśnie mieliśmy moje 29 urodziny i był to jeden z najlepszych dni, jakie mieliśmy razem.” Dzieląc się starymi zdjęciami duetu, dodała, myślę, że to było z następnego dnia, ale było wystarczająco blisko. Wszystkiego najlepszego, gdziekolwiek jesteś, mój braciszku.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, rozważa samobójstwo, zadzwoń do National Suicide Prevention Lifeline pod numer 1-800-273-TALK (8255), wyślij wiadomość „STRENGTH” na linię kryzysową pod numer 741-741 lub przejdź do samobójstwoprewencjalifeline.org.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.