W telewizji pojawiło się nowe „A”.

Little Liars: grzech pierworodny Po raz pierwszy 28 lipca HBO maks.A Przedstawiamy widzom nową grupę kłamców-Włącznie z Billy MadisonA Chandler KennyA ZaryaA Malia Bellis A Maya Revico-To jest to Jest onieśmielony przez zamaskowanego napastnika.

Dlaczego? Cóż, streamerzy serialu opisali to najlepiej, dzieląc się: “Dwadzieścia lat temu seria tragicznych wydarzeń prawie rozerwała robotnicze miasto Melwood. Teraz, w teraźniejszości, grupa odmiennych nastolatek jest dręczona przez nieznane aWypłynęli i zostali zmuszeni zapłacić za sekretny grzech popełniony przez ich ojców dwie dekady temu… oprócz swoich ojców.

Tak więc to nowe „A” może mieć coś wspólnego z tragiczną śmiercią Angeli Waters w 1999 roku lub być z nią zupełnie niezwiązane. Na przykład w pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się, że Karen (Mallory BechtelNienawidzi Imogen (Madison) za całowanie jej chłopaka. ona też Podejrzanie wydaje pierwszą nutę „A”, Prowadzi to do samobójstwa matki Imogen.

Karen zostaje później zabita przez A, ale czy winowajcą może być jej równie współwinna siostra Kelly (również grana przez Bechtela)? Czy mogli razem brać udział w mękach?Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.