Proszę wszystkich podziękować Arii Montgomery!

Zapnij pasy, w mieście jest nowa grupa małych kłamców. nowa składka w śliczni mali kłamcy Wszechświat, Little Liars: grzech pierworodnyktórego premiera zaplanowana jest na 28 lipca w HBO Max.

Karolina Wojtasek / HBO Max

Serial rozgrywa się w Melwood, mieście niedaleko Rosewood, i podąża za nowym pokoleniem. Oficjalny zapis brzmi: „Nowa grupa młodych kłamców jest torturowana przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za sekretny grzech swoich rodziców dwie dekady temu… oprócz własnej winy”.

jeden z grzech pierworodny gwiazdy Billy Madisonktórą możesz rozpoznać po jej charakterystycznych rolach w nim Most do TerabithiiA dbaćA Procesory Waverly Place. Madison gra główną rolę Imogen Adams, 15-letniej ciężarnej kobiety opisanej jako „mądra ponad swoje lata”.

Obejrzyj ten film na YouTube

HBO Max / Przez youtube

BuzzFeed niedawno miał okazję wpaść na kilka minut z Madison na imprezie Bloody Red Carpet w HBO Max. Powiedziała nam, że wierzy Lucy Halektóra grała Arię w serialu OG, musiała „pokazać” jej udział grzech pierworodny.

Kevin Winter/Getty Images

„Myślę, że Lucy prawie to wyjaśniła”, powiedziała Madison BuzzFeed. „Jej energia jest najlepsza”. „Byliśmy na zajęciach gimnastycznych, a ona właśnie powiedziała: „O mój Boże, po prostu pomyślałam! Powinieneś zrobić restart, który powiedział mój przyjaciel Roberto [Aguirre-Sacasa] Robić to śliczni mali kłamcyA ja powiedziałem: „Och, to byłoby szalone”.

Steve Granitz/FilmMagic/Getty Images

Powstaje również Aguirre-Sacasa Riverdale i jego użyteczność, Katie King, w którym Hill zagrał tytułową postać. Hill i Madison znają się odkąd ta ostatnia miała 8 lat.

„Kilka miesięcy później dostałem scenariusz i wysłałem jej SMS-a, i powiedziałem:„ Myślę, że mogłeś to pokazać ”- powiedziała Madison. „To naprawdę niewiarygodnie wyjątkowe”.

Kevin Winter/Getty Images

Wygląda na to, że Aria działała swoją magią!

Madison dodała również, że była „tak podekscytowana”, aby przypomnieć fanom, co „tak uzależnia” w oryginale. „Jestem naprawdę podekscytowana, że ​​oni również są wpychani w bardzo mroczny, odważny i bezwzględny świat” – powiedziała. „To naprawdę ekscytująca jazda”.

Karolina Wojtasek / HBO Max

Little Liars: grzech pierworodny będzie płynąć dalej HBO maks. Od 28 lipca pierwsze trzy odcinki zostały wydane od razu. Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun.

Obejrzyj ten film na YouTube

HBO Max / Przez youtubeSource link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.