Mackenzie MackiePokaż galerięŹródło obrazu: SplashNews.com

dawny Nastoletnia mama og gwiazda Mackenzie Mackie on jest wdowa matka. 27-letnia matka potwierdziła, że ​​rozstała się z Josh McKee29, po 12 lat małżeństwa W długim i szczerym oświadczeniu Celebryci. “Pochodzę z głębokiej, szorstkiej i wrażliwej części mojego serca … życie jest szalone. Całe nasze życie zaczyna być w centrum uwagi” – zaczęła MacKenzie w swoim oświadczeniu. “Wkraczam w zupełnie nowe, nowe życie. Rzeczy, którymi płakałem, są teraz spacerkiem po parku. Jestem bardzo wdzięczna Joshowi za ostatnie 12 lat i za to, czego mnie nauczyli. Josh i ja jesteśmy jeszcze młodzi i mamy przed sobą całe życie. Nie życzę mu i jego przyszłości tylko spokoju i szczęścia. Każdy ma swoją historię, a to jest moja historia”.

Następnie absolwent MTV obwinił Josha za upadek ich związku. „Stary ja mógł opublikować historię o tym, jak okropny był Josh, co zrobił i dlaczego to małżeństwo się kończy” – powiedziała. „Nowy ja zdaje sobie sprawę, że odchodzimy od tego z głębokimi bliznami i że nasze dzieci kochają nas pomimo bólu, który sobie przynieśliśmy. Jesteśmy ludźmi, wszyscy jesteśmy ludźmi na tej ziemi, po prostu próbujemy robić.” Następnie potwierdziła, że ​​nie podzieli się więcej szczegółami na temat ich separacji, ponieważ uważała, że ​​nie byłoby „sprawiedliwe” opowiedzenie jego „strony” tej historii, mimo że otrzymała kolejny cios od swojego byłego męża. – Czy byłaś idealną żoną? – zapytał Mackenzie. – Nie, ale nie udaję też, że Josh był dobrym mężem.

MacKenzie dała również pewien wgląd w to, jak w końcu zebrała odwagę, by odejść od Josha. „My, kobiety, nie wychodzimy, dopóki nie będziemy gotowi. Dopóki nie możemy się obudzić, zauważ, że kawa nie pachnie dobrze i coś jest nie tak. To było moje małżeństwo. Ale moje małżeństwo jest wszystkim, co znam odkąd byłem młody nastolatek” – wyjaśniła. „Kiedy nastąpiła ta zmiana, kiedy wiedziałam, że odchodzę, cały mój świat się zmienił. Nie byłam smutna, nie byłam smutna z powodu niczego, nie byłam zła, nie byłam przygnębiona. Odzyskałam siły jako kobieta kto w końcu zna moje poczucie własnej wartości. W końcu byłem tak wyczerpany, że skończyłem, Wszystko, co raniło mnie przez ostatnie pięć lat, minęło. „Już mnie to nie obchodzi”.

Zakończyła potwierdzając swoją przedłużoną rozłąkę, myśląc o „długiej drodze naprzód” dla niej i Josha, ale zaznaczyła, że ​​nie żałuje swojej decyzji. “Trudno jest odejść i zostać samotną matką. Ale trudno jest przeżyć i przeżyć te jedyne dni, które Bóg dał mi przez kogoś, kogo kochałam, że byłam niczym w tym życiu”. “Jestem wyzwoloną duszą i kobietą nastawioną na cel. I zaczęło mnie rozbierać dzień po dniu, że byłem tak słaby, że nie mogłem nawet spojrzeć na siebie w lustrze i powiedzieć sobie, że czuję się wystarczająco.”

Mackenize potwierdziła również status swojego wolnego związku na Instagramie 26 lipca. „Przełamałem milczenie na temat Josha i skończyłem”, ona Napisał Wraz z dwoma zdjęciami jej i Josha. „Zawsze będę szanować go jako ojca dla moich dzieci, ale nadszedł czas, abym znalazł swoje szczęście”.

Mackenzie po raz pierwszy zwróciła uwagę opinii publicznej po swoim debiucie Ma 16 lat i jest w ciąży W 2011 roku śledziła swój czas w telewizji reality przez Nastoletnia mama og. Chociaż jej małżeństwo z Joshem trwało ponad dekadę, nie zawsze przebiegało to gładko, a w ich małżeństwie pojawiły się pewne komplikacje. nastoletnia mamawłącznie z oszukać skandal.

MacKenzie rzuciła dwie wskazówki, że fani Eagle-eyed złapali ostatnio, powodując, że zakładają, że jej małżeństwo może skończyć się na zawsze. Najpierw, 20 lipca, zamieściła na Twitterze trzy zdjęcia, na których wychodzi z przyjaciółmi, z podpisem „27 i życie po raz pierwszy”. Trzy dni później narzekała na randki. „Świat randek to wspaniali faceci… ci faceci tutaj grają”. Byłem poza tą grą zbyt długo, “Hej ćwierkanie.

Co więcej, 24 lipca zabrałem się do TikTok, aby wyciąć popularny klip z grupą dziewcząt, które wesoło wchodzą w interakcję z ekscytującymi wiadomościami. Po stronie filmu MacKenzie pokazała, że ​​robi pranie i napisała: „Nareszcie odeszłam”. poprzez wideo.

Umieść tweeta

#duet z @imlacikaysomers

♬ Oryginalny dźwięk – ImLacikaysomers

Josh również zdawał się sugerować zerwanie, ale to czyniło to mniej oczywistym. Udostępnił selfie w lustrze 22 lipca pokazując swoje podarte ramiona i tors i napisał: „Ból jest wart wzrostu!!!” w podpisie. Jego obrączka była wyraźnie nieobecna na zdjęciu. Chociaż podpis z pewnością może odnosić się do jego postępów w kondycji, kilku fanów przeszło do sekcji komentarzy, aby zakwestionować jego status związku.

Mackenzie i Josh mają troje dzieci: Janoń10; JAXYi 8 i Bronx5. W chwili pisania tego tekstu Josh wciąż ma słowo „mąż” wymienione w jego biografii na Instagramie i obaj pojawiają się na swoich kanałach.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.