Kolejny dzień, kolejny dzień Wirusowy trend urody TikTok!

Na szczęście najnowszy styl makijażu, który zawładnął platformą mediów społecznościowych, nie wymaga przypadkowej aplikacji białe kropki pod oczami Aby zahipnotyzować mężczyzn lub dodać Błyszczący efekt oparzenia słonecznego na twoich policzkach. Zamiast tego, modny nowy trend TikTok to podwyższona wersja noszenia sztucznych rzęs.

Wskazówka: Manga Lashes.

Jak sama nazwa wskazuje, trend inspirowany jest mangą – stylem japońskich komiksów i powieści graficznych – która naśladuje wygląd oczu dramatycznych postaci z anime. Aby osiągnąć ten efekt, wielu TikTokerów albo tnie paski rzęs na małe kawałki, albo używa pojedynczych rzęs, rozdzielając je na kępki niewykrywalnym klejem. Efekt przyciąga wzrok spiczastym, lalkowym końcem.

Założyciel kosmetyków Sacheu, Sarah CheungUdostępniliśmy przewodnik krok po kroku, jak osiągnąć wirusowy wygląd już teraz.

„Zazwyczaj najlepiej jest założyć od pięciu do siedmiu takich małych pojedynczych rzęs” – wyjaśniła w jednym z Wideo TikTokPo przecięciu taśmy sama się biczuje. „Na pewno jest trochę krzywej uczenia się. Muszę aplikować i edytować”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.