Pokaż galerię
następny Sherry Whitfieldspanie na pustyniPanie spotykają się na górskiej wycieczce podczas odcinka 17 lipca Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty. Marlowe Hampton Zaplanowała całą podróż, aby odpocząć od stresu w domu i wysłała luksusowe samochody, aby wszyscy mogli jeździć. Jedyny problem pojawił się, gdy wysłałem cukierek Poros A opłata Sidora Jedzenie od OLG na ucztę, a kierowca poinformował ich, że nie mogą jeść w samochodzie. Po przerwie w środku, aby zjeść pyszne jedzenie, Kandy i Drew udali się do Blue Ridge w stanie Georgia – około 90 minut jazdy od Atlanty.

W drugim samochodzie byli Marlowe i Sherry. Sania Richards Ross Miała obowiązek pracować w Miami, więc dołączyła do nich później tej nocy. Ale Kenia Mor Nie miał żadnego obowiązku pracy. Nie chciała przyjść, bo ona i Marlowe Głowy są cieniowane Na każdym wydarzeniu uczestniczyli razem. Przynajmniej tak chciała, żeby ludzie myśleli – Kandy i Kenia dzielą ten sam uroczy zespół, więc Kandy dowiedziała się, że Kenya mimo wszystko planuje przyjechać… nie chciała jeździć z innymi paniami. Nie chce też zostać w tym samym domu. Ale do tego dojdziemy później.

Kiedy pierwsza grupa dotarła do domu, który był znacznie większy niż domek, w którym wszyscy myśleli, że zamierzają zostać, wszyscy wybrali swoje pokoje i zjedli przekąski. Następnie Marlowe dał wszystkim 15 minut na przygotowanie się do kolacji. A kiedy wszyscy wrócili do siebie, pojawiła się Kenia. Marlowe nie lubiła, jak Candy wiedziała, że ​​Kenia przyjeżdża, i trzymała to w tajemnicy, ale nie miała zamiaru pozwolić, by nagłe wejście Kenii zepsuło jej podróż. Tak więc Kenia przywitała się z otwartymi ramionami, ale Kenia z pewnością nie była otwarta. Kenia powiedziała wszystkim, że będzie mieszkać z córką w osobnym domu, Brooklyn. Marlowe powiedział, że Brooklyn jest mile widziany w domu z paniami, ale Kenia odmówiła. Powiedziała, że ​​nie podoba jej się to, że Marlowe zawsze oskarża ją o bycie kłamcą – robiła to w przeszłości, a ostatnio zrobiła to ponownie, kiedy powiedziała, że ​​Kenia sfałszowała chorobę, aby pominąć niedawne spotkanie w jej domu. Kenia Marlowe nie da więc przyjemności przebywania w domu, który wybrała dla wszystkich.

W środku ich kłótni wszedł również Sanya. Wkrótce po swoim przyjeździe zaprosiła panie, aby dołączyły do ​​niej na Jamajce na przyszłą imprezę biznesową. Powiedziałam im też, że mogą przywieźć swoich mężów, więc byłoby fajnie. Ale znowu, ta podróż naprawdę uderzyła w złą nutę z powodu tarcia między Marlowe i Kenią, więc zobaczymy, co stanie się z czasem.

Chcesz więcej dramatu? Nowe odcinki Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty Lotnicze niedziele o 20:00 na Bravo.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.