Jeśli nie masz pewności co do zakupów, sprawdź te świetne recenzje od kupujących Amazon.

Amazon Basics Silikonowa mata do pieczenia Recenzje

Jeden z kupujących stwierdził: „Te maty do pieczenia są absolutnie urocze. Jakość jest świetna, a to dobra cena. Używam ich do wszystkiego, co wkładam do piekarnika. Od pizzy w piekarniku po ciasteczka, co tylko chcesz! razem z jedzeniem, które łatwo zsuwa się z powierzchni.” Nieprzywierający, pomaga chronić wszystkie blachy do pieczenia i tym podobne. Można go również bardzo łatwo wrzucić do górnej półki zmywarki lub nawet po prostu wyczyścić.”

Inny przyznał: „Nie sądziłem, że to zrobi różnicę, używając tej maty lub pergaminu. Myliłem się. To robią ogromną różnicę na świecie. maty ciasteczka wyszły jeszcze lepiej! Chrupiące na zewnątrz – delikatne od środka. Zdecydowanie polecam.”

Jeden klient Amazona to polubił, mówiąc: „Bardzo nam się podoba ten produkt. Jest królem każdej kuchni. Zastępuje pergamin, folię aluminiową i spraye zapobiegające przywieraniu. Mieliśmy go kupić lata temu. w pustej puszce z folii aluminiowej.”

Właśnie je dostałem i były świetne, bo łatwiej było je wyczyścić niż zwykłe używanie patelni. Zrobiliśmy ogony homara i zawsze trudno mi wyczyścić nieporęczne patelnie i patelnie, które po prostu nie mieszczą się w zmywarce. Więc dobrze, że nie poplamiły ani nie zepsuły mojej patelni… Poza tym bardzo szybko przeglądam pergamin, więc jest to świetna alternatywa. Moja kuzynka i ciocia przysięgają na nich.

Te silikonowe maty do pieczenia są niesamowite! Pracujemy na zero odpadów. Kupiliśmy je, aby zastąpić pergamin. Dobrze rozprowadzają ciepło i równomiernie gotują. Do tej pory używaliśmy domowej pizzy i paluszków chlebowych, z dnem pizzy przypieczonym tuż przed całkowitym upieczeniem pizzy. Dzięki temu jest chrupiąca i lekko przyrumieniona, a nie przypalona. Dobrze czyszczą. Używamy odrobiny mydła do naczyń i pędzla i suszymy na powietrzu. Nie ma rozmazywania, co też jest świetne!

To świetna alternatywa dla folii aluminiowej i nie pamiętam, kiedy ostatnio musieliśmy kupować kolejną rolkę. Czuję się naprawdę dobrze z tym, ile marnujemy każdego wieczoru po kolacji. Wspaniały zakup.

Absolutnie je uwielbiam i nie mogę bez nich żyć (no dobra, to przesada). Świetne do pieczenia ciasteczek i zapiekania warzyw. Pięknie rozprowadzają ciepło, czyszczenie jest szybkie i łatwe oraz nie przenosi smaków z poprzednich potraw. Wysoce rekomendowane. Będę dawać niektóre w prezencie w te święta.

Jeśli szukasz więcej świetnych ofert domów, sprawdź te Rocznicowa wyprzedaż Nordstrom.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.