Prokuratorzy podobno odradzali przetrzymywanie Betty w domu, ponieważ uważali, że jego rezydencja i rezydencja Minaj w Los Angeles nie będą uważane za „karę”.

Mąż Nicki Minaj, Kenneth Petty, został skazany na trzy lata więzienia z raperem i jeden rok więzienia po tym, jak nie zarejestrował się jako przestępca seksualny, kiedy przeprowadził się z raperem do Kalifornii.

Gilbert Carracciello / GC Photos

Grozi mu do 10 lat więzienia z dożywotnią karą nadzorowanego zwolnienia, ale Raport CBS 44-letnia Betty zamiast tego spędzi następne 12 miesięcy w swojej rezydencji i pałacu Minaj w Los Angeles.

Wyrok zapada mimo, że prokuratorzy zalecili 15 miesięcy więzienia i 5 lat nadzorowanego zwolnienia. Prokuratorzy podobno również odradzali zamykanie w domu Kłócili się Że mój wielomilionowy dom w bogatej, zamkniętej osiedlu nie byłby karą.

Jednak sędzia ostatecznie się nie zgodził, nakazując również Beattie zapłacić grzywnę w wysokości 55 000 $.

Betty i Mina przeprowadziły się do Kalifornii wkrótce po ślubie w 2019 roku.

Jimmy McCarthy/Getty Images autorstwa Marca Jacobsa

W listopadzie 2019 r. Petty został zatrzymany przez Departament Policji w Beverly Hills i odkryto, że chociaż jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym w Nowym Jorku, nie zarejestrował się w swoim nowym stanie – do czego jest prawnie zobowiązany.

Johnny Nunez / Getty Images

trywialny Przyznanie się do winy Stawia mu zarzut federalny, ale jego przesłuchanie było kilkakrotnie opóźniane, zanim został skazany w środę.

Petty jest uważany za przestępcę drugiego stopnia w stanie Nowy Jork, co oznacza, że ​​uważa się, że jest narażony na „umiarkowane ryzyko recydywy”.

Gilbert Carracciello / GC Photos

Został skazany na 54 miesiące więzienia w 1995 roku i odsiedział prawie cztery lata po tym, jak został skazany za próbę gwałtu pierwszego stopnia.

W aktach sądowych dostała jej hukBetty została oskarżona o wciśnięcie przedmiotu w plecy swojej 16-letniej ofiary, gdy była w drodze do szkoły i kazała jej „chodzić dalej”, dopóki nie dotrą do jego domu. Następnie rzekomo zaczął gwałcić ją nożem, zanim ofiara uderzyła go butelką i uciekła.

Domniemany incydent miał miejsce we wrześniu 1994 roku, a przyjaciele Betty podobno wtedy nękali rodzinę ofiary, zmuszając ją do przeniesienia się na Florydę.

Petty zaczęła spotykać się z Minaj w 2018 roku, a pobrali się w następnym roku. Razem powitali syna we wrześniu 2020 roku.

W sierpniu 2021 r. domniemana ofiara gwałtu na Betty, Jennifer Hogg, pozew sądowy przeciwko niemu i przeciwko Minaj, ponieważ twierdziła, że ​​próbowali zmusić ją do wycofania swojego roszczenia.

Hough twierdził, że wkrótce po aresztowaniu Petty’ego w 2019 roku Minaj zadzwonił do niej i zaproponował, że przeniesie ją do Los Angeles lub publicysta Minaj do Hough. Kiedy Hogg odmówiła, ona i jej rodzina rzekomo „doznali ataku nękania i niechcianych wizyt”.

Hogg oskarżył parę o „zastraszanie świadków, celowe zaburzenia psychiczne i nękanie” w pozwie.

według New York TimesHough twierdzi, że zaoferowano jej różne stopnie zwrotu kosztów — od 20 000 do 500 000 dolarów — jeśli podpisała oświadczenie, w którym wyrzekła się swoich pierwotnych zarzutów przeciwko Petty.

W maju poinformowano, że Hough już nie szukał „wyrok zaocznyPrzeciwko Petty’emu, ale wydaje się, że między parą nie znaleziono żadnego rozwiązania.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.