Pokaż galerięŹródło zdjęcia: JLo Beauty / HydraFacial / MEGA

Jennifer Lopez Rozbiera się na swoje pięćdziesiąte trzecie urodziny. Świeżo poślubiona gwiazda pojawiła się zupełnie nago na oszałamiającym nowym zdjęciu Daniela MeddingWysłane przez Ludzie czasopismo i nękanie na jej Instagramie. Jennifer wyglądała na bardzo wysportowaną, pozując z jednym zgiętym kolanem, strategicznie balansując ramieniem na białym sześcianie. Obraz jest częścią nowej kampanii jej najnowszej premiery, JLo Beauty, Nazywa się JLo Body. Produkt bohatera? JLo Body od JLo Beauty Firm + Flaunt Targeted Booty Balm, 65 USD.

Premiera nowego produktu była od kilku tygodni przedmiotem prowokacji na jej stronach w mediach społecznościowych, a oficjalnie została ogłoszona w jej urodziny, które wypadły w niedzielę 24 lipca. Wprowadzenie na rynek oznacza jej pierwszy kontakt z produktami do ciała z marką, która istnieje na rynku od stycznia 2021 roku. „Mamy już kilka niesamowitych produktów ukierunkowanych na lifting i ujędrnianie twarzy, więc produkt do ciała, który rozwiązał te same problemy, był naturalnym następnym krok dla nas – powiedziała. Do publikacji w nowym wywiadzie.

„Była to również część ciała, na którą nasi klienci chcieli ukierunkowanego leczenia, a której nie mogli znaleźć na rynku”, Jennifer — która kreatywny derrier – dodany. Produkt został częściowo zainspirowany nią Mama Guadalupe RodriguezZwalcza cellulit. Jennifer wyjaśniła: „Pamiętam, że chciałaby, aby istniała magiczna formuła, która sprawiłaby, że zniknęła… Prawda jest taka, że ​​wiemy, że to nie istnieje”.

Jennifer Lopez świętuje swoje 53. urodziny 24 lipca (JLo Beauty/HydraFacial/MEGA)

Seksowna kropla zdjęć pojawia się podczas wystawnych wakacji Jane z jej nowym mężem Syn Affleck49. Duet zalegalizował swój związek z Kameralna impreza w Las Vegas i Nevadzie 16 lipca, nieco ponad rok po tym, jak ożywili swój romans. Ben Wajih Lo wylądowałem w Paryżu 21 lipca z dziećmi, w tym bliźniakami Amy A powyższe14 lat, córki Ben Fioletowyi 16 i Serafina13.

Para, znana również jako Bennifer z ich pierwszego romansu 2002-2004, wyszła już na 53. urodziny Jen dla Romantyczna randka na lunch W restauracji Dior’s Monsieur Dior w Paryżu.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.