Ci ludzie byli zaskoczeni, jak bardzo popularni byli ich rodzice

Kiedy dorastałeś, miałeś bardzo silne pojęcie o tym, kim byli twoi rodzice.

Często dojrzałość oznacza odkrywanie wielu rzeczy, o których nie wiedziałeś.

A teraz wyobraź sobie, że dowiadujesz się, że jedną z tych rzeczy jest to, że twój tata jest sławny.

Taka była rzeczywistość tych sławnych dzieciaków, które nie dorastały, wiedząc, że ich rodzice są sławni.

1.

Alexa Ray Joel po prostu uważała, że ​​jej rodzice, Billy Joel i Christy Brinkley, byli „sławni”.

Bobby Bank / Getty Images

„Po prostu myślałam, że są popularne” – powiedziała. Poczta w Nowym Jorku w 2010 roku. „Myślałem, że jestem gwiazdą. Zawsze graliśmy sztuki, mój tata mi towarzyszył, a mama przebierała mnie za księżniczkę Disneya i wszystko filmowała”.

2.

Jack Quaid nie rozumiał, dlaczego praca jego rodziców była fajniejsza niż kogokolwiek innego.

Fraser Harrison / Getty Images, Frank Trapper / Corbis przez Getty Images

„Kiedy byłem dzieckiem, tak naprawdę nie wiedziałem, że moi rodzice byli aktorami w jakikolwiek sposób różni się od rodziców moich przyjaciół, którzy byli prawnikami” – powiedział Jack. Rozrywka dziś wieczorem W 2016 r. „Moment, w którym zdałem sobie sprawę, że jest trochę inaczej, był kiedy pewnego dnia przyszedłem do szkoły i powiedziałem: „Byłem na planie”. A oni powiedzieli: „Byłem na planie? Och, czy to jest coś?” Mówili: „Tak, to jest fajne”.

„Myślę, że to był moment, w którym zdałem sobie sprawę, że było trochę inaczej niż to, co robi większość rodziców. Bardzo normalnie myślałem o swoim dzieciństwie”.


3.

Córka Daxa Sheparda zaczęła zadawać pytania dotyczące jego podcastu.

Lars Baron – Formuła 1 / Formuła 1 przez Getty Images

Zapytany, czy ludzie słuchali podcastu Shepherda dla niego lub jego gospodarza, musiał wyjaśnić swoją odpowiedź i podzielić się nią z nim Stephen Colbert.

„Cóż, kochanie, bo mój tata jest sławny!” Jego córka była całkowicie zszokowana i zapytała: „Czy znasz mamę?” “Oczywiście, kochanie,” odpowiedział Shepherd, “Twoja matka jest bardziej znana niż ja!”

4.

Syn Hilary Duff, Luca, dowiedział się o sprawie od kolegów ze szkoły.

Ari Perilstein / Ari Perilstein / Getty Images dla Feld Entertainment, Inc.

„Odebrałem go ze szkoły, a kiedy wróciliśmy do domu, powiedział »Znam twoje imię«”. Duff brał udział w dzień dobry Ameryko. „Powiedziałem: „Wiem”. On na to: „Nie, nie”. Twoje imię Hilary DuffPomyślałem: „Złapany! Nie wiedziałem, jak odpowiedzieć. Na to: „Tak, to moje imię”.

Dodała: „Powiedział to z lekkim błyskiem w oku, gdy ktoś powiedział mu coś, czego nie zrobiłam”. “Pomyślałem: Nie, nie jestem jeszcze na to gotowy! Widział mnie już na okładce magazynu w sklepie spożywczym, ale myślę, że myśli, że następnego dnia kolej na następną mamę”.

5.

Prince Jackson zaczął rozumieć sławę swojego zmarłego ojca, widząc reakcję koncertowiczów na Michaela Jacksona.

Bruce Glickas/Bruce Glickas/WireImage

„Myślę, że kiedy zrozumieliśmy [how big he was] Kiedy widzieliśmy nagrania z jego występem, byliśmy wtedy poza krajem – oglądaliśmy kilka nagrań z jego występu. Przyzwyczaiłem się do tego, że większość kobiet traci przytomność, gdy widzą swojego artystę, i stają się bardzo emocjonalne” – wyjaśnił Prince.

„Ale uderzyło mnie to, kiedy zobaczyłem, jak ci duzi, umięśnieni faceci mdleją i muszą wyciągać ich na zewnątrz. Pomyślałem więc: „Ok, coś jeszcze się tutaj dzieje”. “

6.

Przebudzenie Kaii Gerber nastąpiło podczas podróży do Disneylandu.

David Livingston / Getty Images

Kaya powiedział Figi są popularne W 2017 roku mama Cindy Crawford „zamierzała jak najlepiej oddzielić swoje intensywne życie domowe od życia zawodowego”.

„Myślę, że dopiero w moje ósme urodziny, w Disneylandzie, zacząłem rozumieć, co się dzieje. Chciałem robić zdjęcia z księżniczkami i wszyscy chcieli robić z nimi zdjęcia!” zapamiętany.

7.

Brooklyn Beckham widział, jak stadion pełen ludzi zareagował na jego ojca.

Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images

„Tak naprawdę nie wiedziałem, że są starzy, dopóki nie skończyłem trzynastu lat” – powiedział. cuda W 2017 r. „Poszedłem na mecz piłki nożnej i ludzie skandowali imię mojego taty, a ja pomyślałem:„ Co?! Mój Boże. – Nie patrzę na nich w ten sposób.

8.

Moses Martin świetnie się bawił, gdy był na przyjęciu Justina Biebera ze swoją mamą Gwyneth Paltrow.

Paul Hubble / Magia filmu

Paltrow otworzyła się na temat realizacji swojego syna w wywiadzie z 2013 roku Dom Biznes. „Właśnie miałem ten incydent, w którym mieliśmy spotkać Justina Biebera, a mój syn ułożył, że Justin Bieber lub ktoś inny może wiedzieć, kim jestem – jak ktoś, kto myśli, że jest fajny, może wiedzieć, kim jestem. Człowiek z żelazaTo w jego przemówieniu idzie: „Och, jesteś w filmach”, powiedział Paltrow. – Od jakiegoś czasu nie nawiązali tego kontaktu.

9.

Rumer Willis była prawie nastolatką, zanim zdała sobie sprawę, jak duzi są Bruce Willis i Demi Moore.

Stefanie Keenan / Getty Images dla Sà© zane, Jason Kirk / Getty Images

„Nie wiem nic innego”, powiedział Romer. „To samo, jeśli dorastałeś, ucząc się pewnych umiejętności, a ktoś inny nie”. NBC Miami W 2016 r. “Nie zdawałem sobie sprawy, że to dla nich tak ważne, aby być sławnym. Jeździliśmy do Disneylandu czy coś takiego, a ludzie przychodzili próbować zrobić zdjęcie, a ja tego nie dostałem”.


10.

Dzieci Pam Anderson były za małe, żeby ją poznać Słoneczny patrol Sława, więc Dylan i Brandon Lee nie dowiedzieli się, że ich matka była sławna, dopóki nie byli nastolatkami.

Bruce Glickas/Bruce Glickas/Getty Images

Pamela ludzie mówili Jej dzieci poruszyły z nią ten problem po powrocie z obozu letniego.

“Podeszli do mnie i powiedzieli: Mamo, czy jesteś Pamelą Anderson?” A ja na to: „Tak”, powiedziała Pamela. „Pytali: „Co to jest?” i „Dlaczego ludzie mówią takie rzeczy? Czy jesteś prawdziwą Pamelą Anderson? Na przykład, co się dzieje?”

11.

Georgia May Jagger nie sądziła, że ​​Jerry Hall czy Mick Jagger mieli tak niezwykłe prace.

David M. Bennett / Dave Bennett / Getty Images for Perfect

Powiedziała: „Kiedy pojechałam w trasę z rodzicami, wiedziałam, że jest muzykiem. Ale to byli moi rodzice”. magazyn wywiad w 2009 roku. „Nadal myślę o mojej mamie jako o idiocie – fajniejszej, ale nadal idiotce”.

12.

Bliźniacy Ricky’ego Martina byli zdumieni, gdy po raz pierwszy zobaczyli, jak naprawdę występuje.

Laurent Koffel/Gamma-Rapho przez Getty Images

„Pewnego dnia, kiedy pomyślałem, że jest wystarczająco duży, powiedziałem: ‘Idź na przód domu’ i zobaczyli światła i całą scenę” – powiedział Martin. Ludzie w 2016 roku.

“Kiedy program się skończył, przyszli do mnie i powiedzieli: Kochanie, jesteś Ricky Martin. Powiedziałem:” Nie jestem Ricky Martin, jestem twoim ojcem “. „Powiedzieli: »Nie, nie, nie, jesteś Ricky Martin«, więc sytuacja się zmieniła”.

13.

Emily Blunt i najstarsza córka Johna Krasińskiego, Hazel, nie powiedziały, jak się dowiedziała.

Fraser Harrison/Getty Images dla BAFTA LA

Emily Blunt powiedziała Niedzielne razy Że jej córka przyznała, że ​​wie, ale nie powiedziała jak.

„To trochę dziwne się poruszać, wiesz, ponieważ Hazel wróciła tego dnia do domu, a my byliśmy w kuchni i powiedziała: „Czy jesteś sławny? I nigdy tego nie słyszałem… Nigdy nie powiedzieliśmy tego słowa w naszym domu – ujawnił Blunt.

„Nie rozmawiamy o tym. Ktoś w szkole powiedział to bardzo wyraźnie. Pomyślałam: „Um… nie do końca, chyba nie”. Czy ktoś ci to powiedział, Hays? — Tak — odparła — ale wtedy niewiele by to ujawniło, wiesz, ale to dziwne. To dziwne.

14.

Dzieci Julianne Moore, Caleb i Liv, nie zdawały sobie sprawy, dopóki nie uczestniczyły w ceremonii wręczenia nagród, na której została uhonorowana.

Brian Beder / Getty Images

“Dwa lata temu dostałem nagrodę i zrobili jeden z tych klubów filmowych. Moje dzieci przyszły i zobaczyły jeden lub dwa moje filmy, ale nie widziały ich wszystkich i były w szoku! Zszokowany! “Moore powiedział Wydanie w 2016 roku.

„Przede wszystkim byli zszokowani, że zrobiłem tyle filmów, a potem wydawało mi się, że robię te okropne rzeczy”.

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że ktoś, kogo znasz, jest sławny? Które nieprzytomne dziecko najbardziej Cię zaskoczyło? Otwórz w komentarzach!Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.